kupa vyhrievanych sedadiel do Ford Mondeo / Focus

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tekno
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.09.2009 19:38
Zdieľať na Facebook

kupa vyhrievanych sedadiel do Ford Mondeo / Focus

Príspevok od používateľa tekno »

caute

rozmyslam na fordom mondeom / focus a rad bych sa opytal, ze ci uz niekto mal skusenost s dokupenim / dovybavenim auta o vyhrievane sedadla, kedze som to vlastne ani nevidel pri titanium ediciach vo vybave.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

mame mondeo titanium predne sedadla vyhrievane , takze to ide ale co vlastne chces vediet?
tekno
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.09.2009 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tekno »

no ja som to nevidel, ale podla popisov vo vybavach sa nikde to nespomina (vyhrievane okna, spatne zrkadla ano, ale o sedadlach nic), keby som zobral napriklad trend nie titanium ale chcel extra vyhrievane sedadla, tak ci to uz niekto robil
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V limitovaných edíciach sa z výbavou moc šachovať nedá, ale u klasickéj ponuky by to nemal byť problém
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

odporucam navstivit slovensky alebo cesky ford klub, urcite sa tam niekto taky najde... ak to chces mat origo tak v zasade ide vacsinou o vymenu sedaciek, treba ti zohnat kabelaz, ovladace atd. urcite to nieje nic nemozne

EDIT: ak mas zaujem o nove auto (z tvojho prispevku to az take jasne nieje) tak plati co napisal ivko
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nejak mi nedošlo že sa rieši jazdenka, ale aj tak v prvom rade ujasniť velkosť, pri látkových by som výhrev nejak neriešil keby nebol, pri koži to je doslova nutnosť
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Novy fokus, cennik:
Elektricky vyhrievané predné sedadlá s funkciou regulácie teploty, kod 654:
ambiente - nema, nie je ani moznost dokupit samostatne
trend, sport, titanium - 329e
Je to aj sucast roznych balikov.

Nove mondeo, cennik:
Elektricky vyhrievané predné sedadlá s nastaviteľnou intenzitou teploty a ventiláciou, kod 612:
trend, econetic - nema, nie je ani moznost dokupit samostatne
Titanium, Titanium S - 700e
Tiez v nejakych balikoch.

Ak si to chces dorobit do nejakeho, co nema, tak si kup podlozku za 50e a mas.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Presne tak je to brnkačka aj pre neektrikára a nečalúnníka.
A tie karbonové hrejú celkom, obstojne. Samozrejme na origo to nemá ale lepšie jak sedieť na studenom. Ja som to montoval zatiaľ do troch áut bez problému.
fordeurodiesel
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 23.05.2008 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

vyhrievané sedadlá

Príspevok od používateľa fordeurodiesel »

Dobrý deň, neviem čo obsahujú slovenské výbavy, čiže ak ide o nové vozidlo, ale ak ide o dovezenú jazdenku, záleží z akej krajiny. V TITANIU nie sú vyhrievané sedačky, ak je vozidlo dovezené z teplej krajiny /Taliansko, Francúzsko, Španielsko.../. Bežne vo vozidle z SRN a pod. sú vždy vyhrievané sedačky. Samozrejme treba vedieť rozlíšiť, či v danom inzeráte ide naozaj o TITANIUM výbavu, alebo si predávajúci nazval titaniom TREND, či dokonca AMBIENTE. :b:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných