Chrysler Voyager 2.5 Crd

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Chrysler Voyager 2.5 Crd

Príspevok od používateľa misokratka »

Zdravim potreboval by som pomoct.Mam Voyager 2.5Crd paradne autičko len mi z ničoho nič prestalo štartovat.Stočim klučik a štarter ani necukne akoby som štartoval bez stlačenia spojky.Ked som elektriku obišiel a štartol ho na priamo plusovy kablik som priložil na cievku tak štartne.Neviem čim to može byt. :3c90: :3c90: :3c90: pomože mi stym niekto?
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Už bežím.
kde treba prísť ?
a skoro som si zabudol zobrať vešteckú guľu.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

skontrolovať kábliky na spínacej skrinke a skontrolovať káblik na štarteri
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Voyager 2.5Crd neštartuje

Príspevok od používateľa misokratka »

Dakujem za typ štarter som mal von vyčistil som ho premazal funguje paradne len na priamo rano sa chystam na spinaciu skrinku lebo mi to spravilo z ničoho nič stale šlo v pohode bezproblemove štarty aj v mrazoch no prestalo štartovat kable na vipnačoch na pedaly ok.poistky ok.nodrblo mu zrazu a nie anie stočit motor.
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Ak si skontroloval stav akumulatora (v GV je original tzv. spiralovy, su nachylnejsie na vybitie a ich smrt moze nastat nahle) a tesnost jeho svoriek, tak zrada moze byt aj v relatkovej skrinke, ktora je pod prednou kapotou vpravo. Poriadne popritlacaj relatka a vsetko co tam najdes, resp. skontroluj upevnenie. Na 2-3 kusoch som mal podobny problem a tymto sa to vyriesilo.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokratka »

tie relatka som tiež skušal 3 relatka su na ventilator chladenia a to jedno relatko sive je v poriadku a zda sa mi že je na žhaviče :3c90: je to proste v p....
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokratka »

no nič to zajtra skusim všetko znova prejst aj tak dakujem :4012:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

najcastejsie je vyviklany ten tenky kablik co vedie na starter. Uz som tak videl asi 6 aut a to som ich videl dohromady 10 :)

Rele to nebude, baterka to nebude, lebo pan hovori ze po prilozeni 12V na signalny kabel startera autiak okamzite naskocil. Zostava nam teda spinacia skrinka ktora sa nezvykne na tychto autach supach a snimac stlacenia spojkoveho pedala.
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokratka »

no len na spojkovom pedaly mam vipinače dva a zdaju sa mi byt OK ked ich palcami stlačam skusim ich vybrat a kuknem sa na ne ak sa mi ich vybrat vobec podary :4012:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Spínač môže byť mechanicky OK..ale elektricky nie. Premerať prípadne žiarovkovou skúšačkou presvietiť. Ale to asi vieš...Prinajhoršom ak nemáš garáž tak v tejto zime sa to pod barákom robí zle....natiahnuť nadivoko kábel od elektromagnetu zo štartéra a štartovať to cez neho núdzovo... spraviť si nejakú predlžovačku napr. od autozapalovača a tlačítko k tomu.Vieš ako improvizácia jak volakedy....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no zacni tym kablikom na starter, koncovkou na starteri - mozes to mat zoxidovane, uvolnene atd.
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokratka »

no kedže som mal prednedavnom štarter von tak som samozrejme všetky kontakty ktore sa ho tykaju vičistil pretože boli zaoxidovane no nepomohlo mi to zatial.Idem sa vrhnut na tie male spinače na pedaly. :28b7: Uvidim či su zle a určite dam vediet ako to dopadlo lol
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no vidis, to si mohol povedat hned na zaciatku ze si mal ten starter vonku, ze si opravoval zaoxidovane kontakty a podobne.

Ludia vy ste nenormalni, nikdy nepoviete nic poriadne a tajomstva si nechavate pre seba. Ale ved dobre.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

ved aj povedal..prispevok pod martinom cichym

ak by som bol na tvojom mieste tak postupujem
1. kontrola relatok
2. multimeter do ruky a premerat "ten kablik" formou kamarat do auta zacne startovat, ty pri startery merias 12V,ak nenamerias tak spinacka pripadne spojkovy spinac
...ale vlastne som nenapisal nic nove, uz to tu mas viac krat popisane.
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Voyager 2.5Crd neštartuje

Príspevok od používateľa misokratka »

tak pani a som pomaly fakt s nervamy na dne.Spinače na pedaly ok relatka ok kablik od cievky po rele ok už zostava len spinacia no tu neviem ako skontrolovatale myslim že aj ta bude ok,pretože pri polohe štart cvaknu relatka pod bateriou som našiel nejaky spinač ten som prepojil na priamo a stale neštartuje :3c90: :3c90: :3c90: :3c90: :3c90: :3c90: čo teraz?????????????????????????????????????????????????????

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných