Repas climatronic Ford Galaxy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

m4to
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 29.11.2009 15:28
Zdieľať na Facebook

Repas climatronic Ford Galaxy

Príspevok od používateľa m4to »

Dobry den.
Na diagnostike mi zistili pokazeny snimac interieru v climatronicu.Chcem sa opytat ci existuje nejaka moznost opravy,vymeny,repasu tohoto snimaca alebo ostava len zohnat novy climatronic? Pripadne kde sa to da kupit? Auto : Ford Galaxy, r.2001.1.9tdi 85kw. Dakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nevies nahodou cislo chyby z tej diagnostiky ? Najcastejsie dochadza k zasvineniu vstupnych mriezok climatronic jednotky a potom snimac "nefunguje", je to uplne prirodzeny dej na 11 rokov starom aute ktore jazdi a jazdi.

Repas si neviem predstavit, klimatronic jednotku (ten ovladaci panel na stredovej konzole) zozenies do 20eur a vymenis nacvaknutim troch konektorov. Nie je treba ziadne prisposobenie autu, ziadne sparovanie s riadiacou jednotkou cohokolvek ineho.
m4to
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 29.11.2009 15:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m4to »

Mriezku a cistenie cidla mi mechanik spravil,tiez myslel ze je to tym,ale vcera na diagnostike mu ukazalo ten snimanc.Ked to skusal auto malo otvorene dvere,teplota vonku cca 8 stupnov a snimac ukazoval teplotu interieru 37 stupnov...
Olsen
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 01.02.2010 11:14
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Olsen »

...pridam sa k tejto teme. Nedavno som zistil ze mi nereaguju tlacitka na climatroniku. Fukanie na okna, fukanie na nohy. Stretol sa s tym uz niekto? Je zrely ten panel na vymenu?
Ford Galaxy 1.9TDI PD Ghia Tiptronic
org. Wolf tuning 150PS

VW New Beetle 1.9 TDI 66kW
winnim
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 28.03.2005 01:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa winnim »

ahoj, stretol som sa s tym. Nejaky dobrak tie tlacitka oblial sladkou limonadou. Tak som ich vycistil a isli dobre. Ale najprv nesli vobec a niektore sa velmi pomaly vracali.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných