Odporucite nieco ine ako Focus?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

spisi
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 30.04.2008 10:48
Zdieľať na Facebook

Odporucite nieco ine ako Focus?

Príspevok od používateľa spisi »

Zdravim,

nakolko moja Felicia na LPG ma noveho majitela, obzeram sa po dalsom aute. Rocny najazd sa mi znizil a do buducnosti ho odhadujem urcite pod 10 tisic KM rocne(2/3 mesto a 1/3 mimo). Preto LPG uz asi nema zmysel a po precitani znacneho mnozstva recenzii som dosiel k zaveru. FORD FOCUS od roku 2000 s motorom 1.6 74 kw. Je to zatial moj favorit, no privitam Vase nazory a odporucania aj na ine auta, popripade rady ohladom spominaneho Focusu, comu sa vyvarovat a naco dat pozor pri kupe. Co sa tyka vybavy, tak po spartanskej felicii by som rad mal aspon predne okna v elektrike, manulanu klimu, posilovac riadenia ci abs. Vo vacsine pripadov cestujem sam, no obcas aj vo stvorici s plnym kufrom. Auto planujem tak na 3, pri spokojnosti mozno 4 roky. Cena niekde medzi 2000 az 2500 E.

Za vsetky tipy a rady dakujem.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Viem o jednej jednotkovej Octavii 1.6i 74kW, rv presne neviem, je to predfacelift z najazdom necelých reálnych 100tkm , prvý majitel, kúpené ako nové, cena by mala byť niekde na 2000€ ale neviem ti povedať či to má klimu. V ponuke nikde nie je a pravdepodobne ani nebude, ak máš záujem tak cez SS

Octavia síce nie je môj favorit, ale takýchto ponúk nebýva vela
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

nešpekuluj a keď je to Tvoj favorit, tak si ho kúp. Budeš sa v ňom voziť Ty, alebo ľudia, čo Ti sem prispejú? Čo Ťa po anonymných názoroch. Toto nechápem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných