Motor 2.2TDCI 147kW - DPF filter

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

xaxa napísal:Uz len mala poznamka pre niektorych aby si nastudovali aspon teoriu z tohoto fora, predtym ako vypustia nejake hluposti, ktore by mohli niekoho pomylit.
Podla mna je lepšie si naštudovať teoriu fóra ohladom motora a jeho fungovania + moderných technologií ako kupec, potom sa dá predísť takýmto problémom.

Určite sa môžeš hnevať na nemenovaný servis, ale nezabudni sa nahnevať aj na výrobcu auta že čo za hnoj to pustil z výrobnej linky, ja od auta očakávam jednoduchú prevádzku bez zbytočných servisných úkonov = tankovanie paliva + navšteva servisu pri predpísaných úkonoch ako výmena rozvodu, atd...
xaxa
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 09.08.2012 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xaxa »

Určite sa môžeš hnevať na nemenovaný servis, ale nezabudni sa nahnevať aj na výrobcu auta že čo za hnoj to pustil z výrobnej linky, ja od auta očakávam jednoduchú prevádzku bez zbytočných servisných úkonov
Neviem ci sme sa pochopili. Aby nedoslo k omylu, jediny problem vznikol v servise, pri dorabani niecoho uplne nesuvisiaceho. Inak je prevadzka zatial jednoducha bez zbytocnych servisnych ukonov (po 15000km).

Tou poznamkou o nastudovani z fora som narazal na mudrlantov, ktori hned zacali o aditivach a pokracovali bez toho aby sa zamysleli nad tym akym sposobom funguje DPF pri tomto konkretnom motore a hned sa medzi sebou potlapkali, ze spravna odpoved... Nikto mudry z neba nespadol, ale ked som nieco nevidel a neviem tak mam oci a usi otvorene a cakam ticho, co povedia ti co to uz videli a vedia. Aspon ja to tak robim.

To co napisali cicmanec a mhlavaty sa v podstate potvrdilo a je to logicke, aj ked to nevysvetluje co sa dialo v tom servise.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných