Ford S-Max - skĂşsenosti s automatom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rasto12a
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 04.02.2007 16:23
Zdieľať na Facebook

Ford S-Max - skĂşsenosti s automatom

Príspevok od používateľa rasto12a »

Zdravim Páni.
Má niekto skusenost s automatom na S-maxe 2,0 nafta. Ide mi o spolahlivosť a servis. Ďakujem

zľahka upravený názov, lukas.bubo
Presunuté, upravené Marekskk
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

No, mam jedneho zákaznika ktory vlani kupil novy S-Max 2,2 automat.
Zhrnutie: krasne auto, velmi velka spotreba, debilny automat - nevie brzdit motorom, 7x reklamacie na elektricke vybavenie vozidla (nefunkce zamky, cuvacie senzory atd.), velka spotreba brzdoveho oblozenia.
pekne auto ale smejd.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

fúha...tak do bude šmejd asi aj galaxy
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Šmejdom by som ho nenazval, to určite nie. A typovať, že aj Galaxy bude šmejd to je naprosto nedôvodné, ako bez rozumu.
Naposledy upravil/-a Marekskk v 28.09.2012 20:09, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Prečo? Preto, že má kolmé piate dvere?
xaxa
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 09.08.2012 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xaxa »

Na moj vkus je Powershift ktory sa dava do 2.0tdci dost lenivy, aspon v Galaxy. Neviem aka je spotreba, len som to skusal. Proste som nevedel zniest tu lenivost.

Aisin v 2.2tdci o dost zivsi ale pomerne dost katastrofalna spotreba (nie ze by bola az tak necakane vysoka, ale dost daleko od papierovej). Prevodovka je aj podla mna dost zastarala, ale ide ako ma.

2.2tdci ma uz dost zbytocne velky vykon pokial nezvyknes svizne jazdit. 200k je dobrych ked jazdis na dialnici 200km/h, ale na krizovatke sa nepohnes o nic rychlejsie ako so 160k, lebo nie je trakcia. Keby to malo 4x4 to by bola ina kava.

Zatial mi nic neodislo, ale z nicoho nic auto zabudlo nastavenie dorazu jedneho okna = nefungovalo automaticke vytiahnutie, bolo treba drzat tlacitko. Dufam ze to nebude dalej pokracovat. Je to prkotina, ale zatial mam skusenosti s BMW a Volvom a take blbosti sa mi zatial nestali.

Este dodam, ze sa zacala rozoberat sama od seba krytka okolo radiacej paky, co som tie nezazil na inom aute. No chlapci z Fordu sa stym budu musiet pohrat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných