Ford Puma 1.7

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dragons44
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 26.05.2011 09:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dragons44 »

Takze nasledovne zistenie : starter na priamo napojeny ide , cerpadlo na priamo napojene ide , vymena relatok nepomohla ale odpojil som relatko starteru a ked som ho prekabloval napriamo po otoceni kluca motor startoval to iste aj cerpadlo , tak som nasadil naspet relatka a odspodu nasunul kabel na kolik ktory by mal byt ukostreny a druhy koniec som pripojil na kasnu na najblizsiu kostru a motor po otoceni kluca startuje a dava benzin ale nenaskoci lebo nejde iskra tak som rozrezal celi zvezok kablov a siel som po kabloch ktore som ukostril z cielom ze najdem na ich konci zlu kostru no bohuzial ma vsetky kable doviedli k riadiacej jednotke .... Zohnal som diagnostiku na forda a nechcela komunikovat s riadiacov jednotkou tak teraz mam otazku ci je doondena riadiacka a mam kupit novu alebo je chyba inde bo na vymenu riadiacky treba aj imobilizer a kluce pouzita cca 180€ aby neboli zbytocne ...... Vopred dakujem za odpoved a pomoc :-)
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Radšej tú Pumu odvlečte niekde do serisu,lebo touto stratégiou to za pár dní rozoberete a rozrežete do poslednej matky. :)
dragons44
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 26.05.2011 09:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dragons44 »

Hehe tak to zasa ee len sa snazime dojst na to co jej bude mechanik co dosiel s tou diagnostikou povedal ze to moze byt riadiacka ale aj nemusi preto sa pytam co by to mohlo byt :-)

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných