Ford Mondeo 2010 - zrušenie pípania nezap.pásov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Budem sa síce opakovať, ale ak je toto rada tak potom už neviem, čo nie je rada.
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

No rada určite nie je to, čo tu predvádzaš
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Nestrápňuj sa ešte viac. V poslednej dobe rozdávaš rady na nezaplatenie, napr. ako jazdiť vyššou ako povolenou rýchlosťou a neplatiť pokuty. To bola tiež rada na nezaplatenie. :d :D
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

pozrime že, došli ti argumenty, tak už nevieš čo zo zufalstva tresnuť.
:d :D
Si zufaly, tak meníš tému, chápem.

fakty su ale jasne.

1. on chcel poradiť, poradil som. (aj ostatní tu na fore, do ktorých však neskáčeš. hlavne že si dovolili mu tak strašne poradiť ako porušovať predpisy)
2.ani v minulej téme, ani v tejto nezaznela z tvojej strany ŽIADNA RADA. len provokácie.

opakujem, su to fakty, nie moje názory... takže sa uvedom.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ako mením tému? Len spomínam tvoje super rady, ktoré tu rozdávaš a ktorým sa ja dosť čudujem. Poraď nám ešte nejaké finty, napr. ako porušovať predpisy a nedostať pokutu.
Mohol si mu poradiť aj to, že nemusí isť na vrakovisko a hľadať búračku, stačí si vlastný pás natiahnuť za sedadlo. Akurát on takéto kraviny počúvať nechce, na to príde aj sám, nepotrebuje čítať tvoje múdrosti.
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

To, či sa tu ty niečomu čuduješ, alebo nie tu nikoho nezaujíma. Môžeš sa čudovať všetkému okolo seba 24 hodín denne bez toho, aby si do niekoho rýpal na fóre.
Toto je téma o pásoch, tak sa venujme pásom. Ja som mu poradil. Neviem, čo je na tom riešení také strašné. Či bude cez nejaké kódy niečo meniť, alebo tam jednoducho zacvakne ten kolík. A výsledok bude taký istý. Ak sa bude chcieť pripútať, tak ho vytiahne a pripúta sa.
To s tým pásom za sedadlom je tiež možnosť, ale viac sa mi pozdávalo to, čo som mu poradil.
A kľudne si tvoj návrh mohol predniesť ty a poradiť mu. Bez toho, žeby si provokoval. A určite si radšej prečíta konkrétnu radu, než tvoje provokačné múdrosti, ktoré absolútne nikde nevedú a nič neriešia.
bluepeter
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.11.2005 11:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bluepeter »

Milý peto 103 je velký rozdiel v tom co radis ty a vo vypnuti signalizácie . Ked tam zasunieš zaistovač z ineho pasu tak auto si mysli že si pripútaný a v prípade havárie aktivuje airbagn , ale tu nastáva ten hlavný problém ak niesi skutočne pripútaný a airbag strelý tvoje telo sa dostane do takej polohy že ti airbag zlomy vez. takze pri banalnej buracke v 50tke ta zabije vlastne auto. Ked zrusi signalizaciu auto vie ze je nepriputany a preto pri havarii neaktivuje airbag. Uz si pochopil ten obrovsky rozdiel v tychto dvoch rieseniach ?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A ty si si istý, že auto neodpaľuje airbag pri nezapnutom páse?

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 11 neregistrovaných