Ford Mondeo Combi 2.2i 16V TDCi vs. Ford Mondeo 2.0 TDCi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

razor87
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 04.06.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Ford Mondeo Combi 2.2i 16V TDCi vs. Ford Mondeo 2.0 TDCi

Príspevok od používateľa razor87 »

zdravim chcel by osm sa opytat na tieto dva tipy a ktory motor sa podla vas viac oplati ci to zo spotrebou,vykonom,poruchovostou a spolahlivostou potrebujem porovnat :
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia Exclusive r.v.: 7/2005, 1995cm3, 96kW (131PS) vs.
Ford Mondeo Combi 2.2i 16V TDCi Titanium r.v.: 2005, 2198cm3, 114kW (155PS), dakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ten ktory je v lepsom stave.

Obidva trpia zhruba rovnako na priesery so vstrekovacmi a cerpadlami commonrailu. Rocnik 2005 uz pouziva inovovane riesenie, do roku 2003 tusim august to bola viacmenej katastrofa na urovni VW 2.0tdi, potom sa to uz podstatne zlepsilo. Prieser tychto aut je mnozstvo najazdenych kilometrov, nezriedka maju 300.000km z toho rocnika akurat na tachometri svieti slovenskych 110.000... toto je suverenne najvacsi problem Mondei.


takze... cerpadlo ktore struha piliny odfajci vstrekovace, nekvalitne, NESPRAVNE a neskoro menene palivove filtre takisto obrovskou mierou prispievaju... existuje jeden specialny filter, oznacenie si nepamatam, tusim Delphi 927 alebo tak nejak, ktory sa MUSI pouzivat na tychto vehykloch. Ten filter je schopny zachytavat ciastocny velke tusim 2um na rozdiel od standartnych filtrov ktore chytaju radovo 5-8um...

no a teraz si tipni co sa stane ked sa filter nemeni (poznam ludi ktori palivove filtre menia az ked auto poskakuje po ceste a vybalia odtial sajratom podobajucim sa na smolu obalene teleso), co sa stane ked ten filter nie je taky aky ma byt (kupim najlacnejsi v autokelly lebo original stoji TISIC KORUN ty wogo predstav si to)...

2.2d je perfektny, nicim netrpiaci motor. Snad pozor len na dve veci:

- overboost, kratkodobo dokaze "automatickym precipovanim" zvysit porciu tociveho momentu ktory navali na spojku, dvojhmotu a prevodovku. Sportovo zalozeny majitel ktory tomu autu dava za usi na toto doplati skor alebo neskor.

- nedostupnost nahradnych suciastok, 2.0d su daleko daleko daleko viac rozsirene takze aj trh pouzitych turb, vstrekovacov, znalosti z repasu atd su daleko rozsirenejsie.



Mondeo samo o sebe je perfektne auto. Su to len majitelia ktori ich zabijaju svojou "udrzbou" a jazdnym stylom a statisice kilometrov ktore k tomu prispievaju. Zoparkrat som tu pisal o kamaratovi ktoremu sa rozpadla spojka a dvojhmota, na tachometri mu svietilo 110.000km... auto kupoval ako 5rocne s 83.000 na budiku.

Ci tomu cislu verim sa ma radsej nepytaj. Lebo som pisal aj o bazare ktory to auto predaval a zo styroch STRAN co maju inzeraty maju dokonca az STYRI KUSY aut ktore maju viac ako 140.000km na tachometri (2x 140.000 aj daco, 1x 160.000, 1x 170.000).

co ti mam povedat viac...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
razor87
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 04.06.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa razor87 »

aka je priemerna spotreba paliva pri tychto tipoch ?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

preco kazdeho slovaka zaujima ta posrata spotreba ? Je to vymrdany diesel, tak co si myslis ze to bude jazdit za dva litre na 100km pripadne za strnast ?

preco ta nezaujima ako sa tie auta kradnu?

preco sa nepytas na vysku rocnej poistky?

preco sa nepytas na cenu nahradnych dielov ?

preco ta nezaujima ako su spolahlive? nieco som ti o tom pisal ale nic sa nepytas ako tam drzia turba (o tych som nic nehovoril), ako tam drzia dvojhmoty, ramena (kamarat mal teraz v servise posrate audi a4 1.9tdi 2002 za ktore majitel vyvalil 70.000korun za ramena pred dvomi rokmi, v audi od neho chceli 120.000), preco sa nepytas na ine chulostive stranky auta?

preco sa nepytas ci je tam DPF a kolko stoji novy? To by ta rovno vykotilo... preco nechces vediet ci sa DPF da nejako vycistit, repasovat alebo uplne odstranit zo softu riadiacej jednotky a ci dlhodobo po takom zasahu nie su problemy?

preco sa nepytas ako jednoduche je ich stocit (lebo passat dokaze kazdy co ma v riti dieru) a ako si overit ci su kilometre prave ?

preco sa nepytas ako klesa hodnota toho auta ?


preco sa furt vsetci zaujimaju len o tu posratu spotrebu ktora je pol litra hore-dole a to VOBEC O NICOM NEROZHODUJE? Co myslis ze passat 2.0tdi jazdi za styri litre a toto nevie jazdit pod sedem? Ked jedno auto jazdi za pat a druhe za sest, tak je ten rozdiel pre teba dolezity?

Kolko najazdis rocne? Ked najazdis 25.000km, tak rozdiel jedneho litra v spotrebe na 100km znamena CELKOVY ROCNY rozdiel vo vyske 25000/100*1*1.4 = 250 tankovani rocne po 100km krat jeden liter rozdiel v spotrebe krat 1.4 eura za liter nafty = 350eur ZA ROK.

je teda pre teba podstatne ze nejake auto jazdi za 5 litrov nafty a nejake ine za 6 litrov nafty ked takyto priposraty rozdiel znamena LEN 350eur rocne [zdoraznujem pri 25.000km] ?! Pri najazdeni 20.000km je to 300eur rocne, pri jazdeni 15.000km je to 210eur rocne.


Za kolko penazi kupis Mondeo 2005 a Passat 2005 a Hondu Accord 2005 ? Honda je suverenne najdrahsia, co ked zerie len tri litre na 100km ked namiesto 5000eur za mondeo z toho rocnika potrebujes 9000eur za hondu z toho rocnika ? Ten rozdiel sa ti nikdy nevrati !!!

Co ked nahradny diel na auto X je daleko drahsi ako na auto Y, to ti kompletne zmaze celorocny rozdiel na uspore paliva !


preboha ludia ved auto je milion inych veci a nielen ta POSRATA spotreba.

ved uz sa spamatajte, dajte si facku ale poriadnu... zacnite trochu pouzivat tie posrate hlavy.





Kolko to zerie ti neviem povedat lebo som take auto nikdy nemal. Viem ti ale povedat ze ked namiesto 140km/h budes jazdit 120km/h na dialnici a ked nebudes vzdy prvy z krizovatky v meste tak to bude zrat podstatne menej.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
peterka85
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 19.05.2009 13:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterka85 »

tak tak
na to že spojka stojí 250e, tlmiče cca 70e, zimna guma min 90e (R16 az pneu )
to ho asi nezaujima hlavna vec ze palubak ukazuje 4 llitre

EDIT : priemerná spotreba 6,8 (spritmonitor)
Naposledy upravil/-a peterka85 v 11.10.2011 10:40, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Problém 7 z 10 slovákov pri kúpe auta je, že si vedia vypočítať kolko ušetria pri kúpe diesla na 100km voči benzínu, ale zrátať si celkové náklady nejak nik nevie ... :41c2:
Kamarát dnešné diesle sa bez problému vysypú aj pri 150tkm, ale môžu sa dožiť bez poruchy aj 250tkm...
Ty kúpiš jazdenku, ktorá bude možno stočená, ale to nie je podstatné, ty nemáš skrátka pri kúpe daného auta ušetrený jediný cent na prevádzke - začínaš od NULY !!!

DPF, dvojhmota, vstreky môžu dať o sebe kedykolvek vedieť, 1000€ za opravu len tak fúkne, vypočítaj si kolko 10-tok tisíc km budeš musieť natočiť BEZ PORUCHY aby si sa vozil znovu za lacno... Respektíve si vypočítaj akú úsporu budeš mať ak najazdíš trebárs 30000km... (úspora 4€ na 100km = 1200€ za 30tkm...)

Ale čo je najdôležitejšie ? ..no že predsa jazdím za 6-6,5l/100km

Sú len dve možnosti :
Bud budeš mať to šťastie že kúpou diesla ušetríš na prevadzke koli lacnejšiemu palivu
Alebo kúpa diesla a jeho prevádzka ťa víde na to isté ak nie na drahšie ako keby si mal benzín, ktorý sa pokaziť môže tiež, ale aby tam stálo niečo 1000€ tak to by bola silná káva, ak sa aj stane vždy to bude súčiastka ktorú má aj diesel, trebárs dvojhmota , ale tá je vždy viac namáhaná u diesla, záleží len na majitelovi, kto ju skôr zhumpluje.
Najväčší strašiak u benzínu je katalyzátor, ktorý sa dánahradiť UNI kusom , ktorý stojí menej ako repas jednoho vstreku...
razor87
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 04.06.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa razor87 »

neriesim poistku tu platim raz rocen a nejak ma neinteresuje,, kradnutie ma tiez nezaujima v ktorej casti existujem su max 1 ukradnute auto za rok alebo ani jedno , dedina proste, vstreky a turbo ma zaujima ale co s tym narobim ked to uz raz odide, a km ? tie budem naco riesit kazdy kto s tym robi to dokaze auto treba pocut a skusit a ak je on starane moze mat aj 300tis a bude v poriadku , a porovnavas tu hondu , jasne ze by som bral radsej acorda alebo mazdu6 lenze rocnik 2005 ma v porovnani s mondeom vijde o 3tis drahsie a úpotrebujem kupit dobre auto do 6eur aby nebola draha udrzba a nizka poruchovost a s km som na tom tak ze raz mam za rok 50tis a raz 25tis, preto sa riadim podla spotreby a nie kolko nalietam , rozmyslal som aj nad benzinom lenze sa bojim ze tie 1,8 a vyssie maju vysoku spotrebu preto ju riesim teba mozno netrapi no mna ano, vsetko ma svoje plus a minus, no porad mi dobre auto do 6tis aby bolo aj vybavou schopne dostupnopstou suciastok a nie drahym servisom a aby to nebol rocnik pod 2005 necham si poradit, dakujem
peterka85
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 19.05.2009 13:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterka85 »

no keď ti nevadí benzín tak mondeo 1,8 16v 92kW - cca 1350 kg spotreba 8,5 (spritmonitor), pri 130 km/hod točí 3500 ot/min

podľa ohlasov na ford clube výkonovo postačujúci a spoľahlivý motor
Naposledy upravil/-a peterka85 v 11.10.2011 14:31, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

razor87 väčší objem bude vždy inak sprevodovaný ako menší, ja u 2.5i mám 3500ot pri 150km/h a pri 130km/h si idem veselo aj pod 8,5l , na aute sa mi počítajú dva priemery spotreby , ten jeden som nenuloval, je ešte po bývalom majitelovi ktorý jazdil Prahu a zrazil som ho na 9.6l/100km vzhladom na to že to je za nejakých zhruba 25tkm tak už sa to hýbe pomaly, ten druhý môj 9,2l/100km je za nejakých 18tkm ...

Pre informáciu človek čo má v podstate rovnaké auto s menším ale modernejším motorom rovnakého výkonu 121kW a má 5MT (2.0i) vs mojich 4AT(2.5i) má v podstate len o niečo menšiu spotrebu tak 0,5l čo môže byť tým že jazdí iný profil tratí, ale jeho 5 kvalt má kratšie prevody ako môj 4kvalt, on má 3500ot pri 130km/h. A to sa ešte vraví že auto s AT si zobere tak o liter viac...
A ked ti tu dám link na spritmonitor.de tak aj ked je tam tých vzoriek ako šafranu, filter som nastavil na min. 15000km aby to bolo objektívne tak som presne v norme... http://www.spritmonitor.de/en/overview/ ... inkm=15000
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no tych 9.2l si ani nemal pisat, to je dopredu prehraty boj :)

Razor, pri jazdeni 50.000km rocne, alebo povedzme tych 25.000km by si uz mohol vidiet nejake tie uspory z diesla, ale strasne fakt zavisi od toho aku jazdenku kupis. Tak ako chlapci a aj ja hovorime, moze ta mesiac po kupe cakat prekvapenie za 1400eur (vstreky + cerpadlo, nic neobycajne na Mondeu - avsak zdorazujem ze nie kvoli autu samotnemu ale kvoli MAJITELOM A ICH NESERVISOVANIU !!) plus dvojhmota so spojkou k tomu (kamarat menil za nejakych 750eur s robotou) a hned je uspora v prdeli.

Pri ojazdenom aute je to proste loteria. Pocuvanim a skusanim auta to rozhodne nezistis, zabudni na to - doba kedy sa dalo pocuvat auto je uz 5 rokov v prdeli. Na to treba extremne dokonalu diagnostiku a to pred kupou nikto nerobi a skoro nikto ani nevie robit.

Je to proste zlozite. Nejdem ta tlacit do benzinu s plynom, lebo:

a) umiestnenie bomby, mensi kufor alebo bez rezervy
b) ak jazdis 50.000km rocne, to by si kazdy treti den tankoval
c) nevola a nechut k benzinu plus plynu
d) no neviem nahodou ci posrata europska unia nechce v roku 2013 vyvalit strasne dane na LPG

Netvrdim ze plyn je horsi ako diesel, skor si to myslim naopak. Len proste kazda technologia ma svoje vyhody ale aj nevyhody. V pripade LPG je tych nevyhod daleko menej ako v pripade dieslu, podla mna...

Hondy su fakt drahe, Mazdy6 zase nikto u nas neopravi a nezdiagnostikuje... to ale plati aj pre Hondy...

ja viem, je to tazke...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
razor87
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 04.06.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa razor87 »

no mp3 konkretny tip si mi nedal :zga27: to nic, ja len ze je tak velky vyber a ked treba vyberat tak sa zvazuje vsetko a clovek potom nekoniec ani nevie co chce a tak som na tom ja, a zo vstrekom a turbom mozem pocitat aj u VW aj skoda a tak isto aj ford a aj mazda lenze ked sa zacne srat turbo a vstreky tak je vtedy mat lepsie vw koncern na slovensku lebo aj dostupnost suciastok je dobra a aj ceny su urcite prijatelnejsie takze tak . mozem dalej vyberat a spotreba je fakt posledny bod co riesim lebo pri jazdenom aute clovek naozaj ako pises tipuje loteriu a musi pocitat s opravami
peterka85
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 19.05.2009 13:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterka85 »

s tým nesúhlasím tých náhradných súčiastok je dostatok aj na vw aj na ford - keď si pozrieš slovenské či české kluby tak zistíš koľko je tam búračiek (novú súčiastku nie typujem nie je problém objednať)

ja osobne by som šiel do mondea už len z dôvodu že sa menej kradne
ale ty sa najprv prebehni na autách aby si z nich mal aspoň aký taký prvý dojem čo sa týka ergonómie pohodlia atď ( ja som napr. dnes skúšal jedného c maxa všetko super auto ako nové malo 25 000 ale - stredový tunel ma tlačil do kolena - 20 km jazdu nejako pretrpíš ale nie 30 000 ročne )

inak tu je jedna celkom pekná diskusia sice to nie je to priamo o mondeu ale snaď to pomôže
http://www.fordclub.sk/forum/viewtopic.php?f=5&t=17642
axarydax
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 15.05.2007 14:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axarydax »

Ja inak tiez vyhladovo uvazujem o novsom mondeu ako nastupcovi mojho stareho mondea, pretoze tie auta su fakt super lacne a za usporu ich mozem servisovat do aleluja.

Moje mondeo 2001 vystrkovslo rozky akurat minuly rok, ked sa rozpadla dvojhmota a spojka, no po 300 000 km bolo aj na case :)

Teraz by som radsej siel do benzinu, nejaky 2.0, ktory nech si zozerie 9 litrov, je mi jedno, pokial nebude mat turbo, vstreky, DPF a ostatne otravy, ktore su tam len na to, aby tie kachle mali pri rovnskom objeme porovnatelny vykon a emisie s benzinom ;)
matootam
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.08.2009 19:36
Zdieľať na Facebook

Spotreba a ine naklady

Príspevok od používateľa matootam »

Je to velmi individualne. Ja mam E 200 85kW CDI. Je to zjazdeny TAXI ma cez 700 000 km. Kupil som ho za 2500 a po vymene spojky a startera za 700 EUR jazdim 2 roky. Nagulal som dalsich 40000 km. Jazdim s priemerkou 4.5 a to je 1600 kg slon.Manzelka ma Mondeo rv 2005 kupene pri 130 000 nagulala dalsich 30 000 a funguje. jazdi za 6 a ma 1400 kg. Cele je to o tom ake auto chytis. Keby tie aut vedeli rozpravat to by sme sa dozvedeli. Ja menim olej pri 30 000, ona pri 15000. Takze ake su naklady ? v podstate Medved ma vyjde lacnejsie a to o polovicu, len sa nesmie pokazit nieco drahe, lebo elektroniku v garazi nespravis. MB je konsruovany na milion ale, kto z dnesnych ludi sa pozera na zivotnost ? Hlavne lacno a kazdych 5 rokov nove. A tomu sa prisposubuje vsetko, nielen auta. Mam znameho, co si kupil Focus 2003 1.8 TDCI. Mal v 2009 160 000 km, lenze najprav zacal tazko startovat a potom zdochol. Vymenil vstreky...1200 EUR. Potom Dvojhmotu 500 EUR. No a teraz jeto tak ze auto zas stoji a nevie s nim pohnut. Diagnostika OK ale nechyta. Proste po rv 2000 ked sa zacalo setrit je to hokej. mechanicky tie auta idu, ale co s elektronikou ? Viete ako to vyriesil. Povedal som mu nech si kupi klasiku z 90tych tokov a ma klud. tak zobral fiestu z 93 zo 110 000 km a jazdi na bio naftu za 1E/liter a je spokojny.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných