Odblokovanie autoradia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Nikolka87
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.05.2012 11:17
Zdieľať na Facebook

Odblokovanie autoradia

Príspevok od používateľa Nikolka87 »

Dobry den. Potrebovala by som radu co sa tyka autoradia.Mala som auto u automechanika. Po zapnuti autoradia pyta odo mna kod. Mam model FORD Fusion 2002 1,6 benzin a typ radia je 4500 rds e.o.n a znamy mi zistil seriove cislo autoradia M028291. Ale neviem zistit ten kod. Vedel by mi prosim niekto poradit ? Pretoze jazdim v aute casto a chyba mi tam hudba :-) Manzel je v zahranici a neviem ci mam ist do Fordu ako mi odporucaju ,alebo sa to da zistit aj takto. Dakujem za pomoc :-)
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

pozri sa do papierov od auta, do pouzivatelskeho manualu auta alebo priamo autoradia, vacsinou sa to pri predaji napise niekam tam.
Nikolka87
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.05.2012 11:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nikolka87 »

Dakujem za ochotu. Uz mam ten kod. Manzel mi poslal link na UK forum. Stacilo zadat seriove cislo a kod mi napisal nejaky dobrak za par minut. Ak by mal niekto rovnaky problem snad pomoze link http://www.unlockforum.com/showthread.p ... ode/page24
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nepomôže, pretože ďalší kto bude potrebovať kód založí rovno novú tému a nebude hľadať v starších tak ako si ani ty nehľadala... :-)
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Takto nejak si predstavujem fórum. Kto problém nastolí a vyrieši ho, napíše riešenie pre ďalšie generácie. A ďakujem tiež dobre padne pre tých, čo prispeli
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Áno, lenže budúce generácie túto tému nenájdu pretože to ani neskúsia a založia novú, rovnako ako to neskúsila a novú založila autorka témy pretože odkaz na podobné fórum som len ja dával v minimálne troch podobných témach...

Ale skúsim tomu pomôcť aspoň takto: http://forum.autobazar.eu/zistenie-kodu ... 45513.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných