Ford Transit 2.0 TDi 300 spolahlivost

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

s tymi kilometrami suhlasime, ved vieme ako to chodi, moji chlapci kupili pred styrmi rokmi 1996ku Tranzit so 140.000km :)

co sa tyka toho jazdenia : pozri, poviem ti tak, ze ked sa chces TY OSOBNE zabit kvoli tomu ze jazdis 145km/h vsade kde je len meter volneho miesta KVOLI TOMU ABY NEJAKA PRIDRBANA AUTOMOBILKA naplnala vyrobne plany... ani o tebe nevedia ako sa volas. Ani nepoznaju tvoj ksicht.

Ale TY sa mozno zabijes kvoli nim.


Veselo do toho. 1200km za 10 hodin sa neda legalne stihnut, to je jasne. Ja by som si nasiel bezpecnejsie zamestnanie.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

vidíš, vidíš Luboš, som písal, že má rodinu.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

mp3turbo napísal:Veselo do toho. 1200km za 10 hodin sa neda legalne stihnut, to je jasne. Ja by som si nasiel bezpecnejsie zamestnanie.
Mp3 ty už musíš mať po 40-tke? :-) Stáva sa s teba nejaký bezpečný otecko normálne... ;-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No, niekto nemusí mať ani 40, aby dostal rozum. A niekto ho naopak nedostane ani po päťdesiatke...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

od 40 ma este kusok deli. I ked nie moc.

Ludsky zivot je nadovsetko. Vzdy bol a bude.


Ked si niekto mysli ze stihanie terminov pre posratu automobilku alebo kohokolvek ineho je lepsie, pridite sa porozpravat s mojou starou. Este raz hovorim ze jej otec sa zabil na kamione ked na neho v jarku padlo tridsat ton nakladu.

Kvoli rychlosti. A prasknutej pneumatike.

Pridte sa porozpravat s mojimi dvomi kolegami, jednemu zabil zenu pretekar, druhemu nadrbany pretekar.

Rychlost a stihanie terminov pre automobilku je velmi dolezite. Moc velmi. Ked sa zachlostis, akurat budu volat tvojmu zamestnavatelovi ze "kde je ten k0k0t s nakladom" to ako ty, vodic dodavky. A tvoja firma povie ze si mal smrtelnu nehodu a naklad asi nedorazi nacas. Mozno povedia ze za nim zostala zena a dve deti ktore nebudu mat co zrat.

A mozno nepovedia.

A vies co bude zaujimat automobilku ? Ze dop1c1 rychlo tam chodte a prelozte tovar co zostal neposkodeny, musime vyrabat. Ani sa neopytaju ako sa volal ten chrabry udatny clovek co sa pre nich nahanal a zabil.

Ani v pripade otca mojej starej sa nepytali. Vobec. Ani na pohreb samozrejme nikto z tych co ho nahanali neprisiel. Iba kolegovia, kamarati vodici.


Len sa nahanajte dalej...
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

mp3turbo:
Odporujes si sam, sebe. Na jednej strane tu kritizujes kazdeho, kto sa zmieni o vacsej rychlosti, na druhej strane ty sam tu opisujes svoje prasaciny za volantom a este sa pochvalis svojim nazorom, ze sa ti nepaci 50-tka v obci. A ty vobec vies o tom, kolko ludi sa zachranilo koli tej 50-tke? O kolko je menej obeti na cestach v obci? Si pohladaj, alebo vypocitaj, ze kolko metrov potrebije auto z 50-tky na nulu, kolko z tej 60-tky, dalej si mozes este pohladat nieco o tom, ze ked to auto z tej 50-tky uz stoji, akou este rychlostou sa pohybuje auto iduce povodne 60.
A prave koli tym nikolkym metrom rozdielu zomrelo hodne ludi, hodne deti... Aha? To ti uz nevadi co? Stale sa tu budes ohanat len svojimi znamimi.
Moj sused uz tiez nezije, len koli tomu, ze nedal prednost a felicia nestihla dobrzdit. Tukla ho, dedko spadol nestastne hlavou o zem a ostal lezat, Keby bola vtedy uz platna max. 50-tka, podla vsekeho by mozno este zil. Felicia by to z 50-kilometrovej rychlosti s prehladom dobrzdila.
Taki ako ty, by radsej tu 60-ku, co ich po tych obetiach, detoch. Ze?
Co mi vadi?
To, ze nik tu neni bez prehresku, ale pritom sa tvari ako majster sveta v dodrziavani pravidiel a kritizuje tu kazdeho ineho.
Abies123
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 27.07.2010 11:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Abies123 »

Jedna vec sa mi ale potvrdzovala cely zivot - cim nizsia a chudobnejsia vrstva spolocnosti, tym sprostejsi soferi. Chlapci, ruky na bradavky, dildo do zadku a danove priznanie na stol : kolko zarabate ?

Návrat hore

Toto je citácia - poloboha mp3turba,

moja odpoveď/nielen za seba 1. Sprostý a podradný je ten, kto si to myslí o druhých, 2. ja a dosť mojich kolegov, ktorí vlastnia dopravné firmy s dodávkami určite zarába viac ako ty, aj keď vačšina z nás začala s jednou dodávkou ktorú si sama šoférovala- skoro všetci, ktorí začali voziť expresky pred 8-10 rokmi zo Zlatých Moraviec do Pamplony pre automobilky majú vlastné firmy a šoférov a skoro každý si aj tak raz za čas sadne za volant dodávky a prebehne pár tisíc km. 3- mám aj vodičov ktorý majú ukončenú strednú a jeden vysokú školu-čo Ty na to neomylný a to sa pýtam za všetkých čo jazdia dodávky, nielen preto, že ich to živý, ale aj preto, že ich to jazdenie BAVí, ale to ťažko pochopí niekto čo sa motká po dialnici 110 a točí sa v budapešti cez ostrovčeky a štyri pruhy :d :D

Ps . 4lověk by chtel být géniem a popritom je hovno /Hašek/
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

k tej rychlosti na dodavkach , tiež som jazdieval na dodavke a napr. Sprinter 313 cdi v pohode išiel tych 150 - 160 a nebolo to nejake hrkajuce hovado . .
Každý mame svoj štýl jazdy :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> ja a dosť mojich kolegov, ktorí vlastnia dopravné firmy s dodávkami určite zarába viac ako ty

to je v poriadku a kazdemu zelam aby na neho nedolahla kriza.





>> aj keď vačšina z nás začala s jednou dodávkou ktorú si sama šoférovala

cest a slava tym ktori sa vypracovali. Bez uplatkov, bez dolamanych ruk a mafianskych praktik, len tvrdou robotou.

Ja sa raz otocim cez plnu ciaru a uz ma idu ukrizovat.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných