Vzorná mamička - mamička roka...

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Vzorná mamička - mamička roka...

Príspevok od používateľa Sliedic »

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Niečo podobné som už nie jeden raz videl aj u nás.Čo na to ? Nuž rozdiel medzi mamičkou a sliepkou ? možno nešpiní kade chodí,ale zase kto vie ?! Rozum sa zastavuje
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

takuto trubu naozaj len priviazat na retaz v kuchyni aby dociahla maximalne tak k pračke a zehliacej doske
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

No co, xxxx to je, nic ineho.
Mna vzdy pobavia rusky hovoriaci a jejich videa...
napr. ako vybabrat s kolonou:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... som9ErFuSE
:40bd:

A nieco ako vzor pre nas PZSR:
http://www.youtube.com/watch?v=Hw0r6K4Z ... ure=relmfu

nabuduce to bude karta. laki
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Obrázok
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

.
Som sa sekol v topicu, pardon.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

vidim ze v rusku maju ludia v pazi zastavovat ako ja u nas.a ze sa to neda nemoze.a to s tou kolonou dobra finta.
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

S tou mamičkou a kočíkom je to bežná realita aj u nás, vidím to v MT úplne bežne. Oči by na nej človek nechal, taká je šarmantná tá mamička, ale v hlave vymetené. Veď ona stojí na chodníku, nie?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Možno sa len snaží vynútiť si prednosť lebo tam už stojí 5 minút a všetci hľadia na ňu, ale nezastane nikto...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Si mi to zobral z jazyka......Čo som videl kadejaké videá z Ruska tak som mal pocit, že tam ozaj jazdia jak chuji...poväčšine ....
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Aj to môže byť, tu u mňa doma mám pocit, že len ja som taký pako že zastanem pred prechodom. Nezažil som mesto, kde by sa chodci viac ignorovali. Ale to nie je argument. Ak si chce vynútiť prednosť tak nech tam na tú cestu vlezie sama s kočíkom za chrbtom.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

to chocho :

možno ten tvoj pocit je správny

a možno Ta utvrdí v tvojom pocite aj rozbity zadok tvojho auta
ked ten kto ide za tebou neubrzdí, lebo nepredpokladal,že mu davaním prednosti chodcom vytvoríš náhlu prkážku v cestnej premávke

Zákon nikde nehovorí o tom,že by vodič mal v každom prípade zastaviť pred priechodom a dať prednosť chodcom,

Zákon hovorí tom , že nemáš ohroziť chodca KTORÝ VSTÚPIL na vozovku
miseno158
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.02.2010 00:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miseno158 »

stačí sa dobre rozhliadnuť aj doma na Slovensku, koľko tupcov so školskými kabelami takto chodí cez priechod pre chodcov! a ani ho nenapadne pozrieť či nejde auto v smere, ktorý križuje, aby si krk náhodou nepresilil...
a riziko sa pre takéhoto chodca zvyšuje aj vtedy ak má v ušiach sluchátka alebo telefonuje...čo je bežná prax dnešných rozmaznaných deciek a nestarostlivých rodičov!
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Laco, teraz vidím, že keď si o tomto písal v druhej téme, mal si na mysli prechod pre chodcov... Tam platí bezpečný odstup vozidla a ak Ty napáliš do auta pred sebou, si na vine.
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Laco, prepáč, z Tvojho komentára cítiť poriadny kus neohľaduplnosti. Netvrdil som že bezhlavo brzdím pred každým prechodom vždy keď zbadám chodca. Ale ak vidím z diaľky, že sa márne pokúša prejsť lebo dáky Laco má starosť o svoje autíčko, tak zastanem. Chce to len rýchly pohľad do zrkadielka a ten počítač čo máš v hlave Ti vyhodnotí, či môžeš bezpečne zastaviť. A nepotrebujem sa schovávať za výklady zákona. Keď budeme trošku viac myslieť aj na iných ako na seba, tak nebudeme potrebovať ani tak rozsiahle predpisy. A že občas niekto načne kufor autu, ktoré zabrzdí z hociakého dôvodu? Hádaj čia je to vina?
A mimochodom, ak je na prechode kočík, tak už je to vlastne vstúpenie chodca na prechod a zastaviť musíš. Ja som sa len pozastavil nad tým, ako môže matka ohroziť dieťa tým že si nemôže byť istá, či auto zastaví.

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný