VW Eos - motorizácia

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: niner, mhlavaty, Atlas, LOCHNESS, foter

citroenc3v6
Dátum registrácie: 16.10.2013 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: VW Eos - motorizácia

Príspevok od používateľa citroenc3v6 »

martincichy napísal: 13.08.2022 17:28 Volvo C70? Rovnaka cana ako eos. Dizajnovo krajsie auto, vacsie auto, rozhodne neurobis chybu ani benzinom a ani dieslom. Tie patvalce su prudko navykove. Este aj diesel ma dobry zvuk.
Volvo C70 by som bral,ale v benzíne
lubo2008
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo2008 »

Eos ma výhody oproti spomínaným, že ma navyše samostatný siber v streche a predny stlpik po sklopení strechy nezasahuje ponad hlavu šoféra t.j.nebude si búchať hlavu po každom nastúpení či vystúpení z vozidla. Inak to volvo má desnú anténu na rádio na boku blatnika a myslím, že aj megan to ma zase na kufri trčiace. To mňa osobne odradilo od kúpy tých vozidiel.
Inak sa dá jazdiť s 2,0tsi za 7,5lit ale aj za 15lit./100KM. 2,0tdi jazdí za 6,4 priemer. Mal som pred tým. Čiže je otázka či ti stačí 140ps alebo 211ps. Oba idú dostacujuco na váhu vozidla. Iné motorizacie som nemal/nejazdil.
oco13
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Inak to volvo má desnú anténu na rádio na boku blatnika a myslím, že aj megan to ma zase na kufri trčiace. To mňa osobne odradilo od kúpy tých vozidiel.
Ak takáto vec rozhoduje o kúpe auta tak dovi dopo europska spoločnosť. :40bd:
Ty mi fakt potom asi ani neuveríš, že po nastúpení do auta po inom šoférovi, prvé - vypínam radio. :4012:
Moje príspevky sa netýkajú aut ,ale zadávatelov.
Jedným z najdôležitejších rozdielov medzi ľuďmi a zvieratami je to, že zvieratá nedovolia, aby sa najväčší idiot stal vodcom svorky.
das
Dátum registrácie: 09.06.2022 23:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa das »

C70 bolo pekne auto ale prva generacia coupe v tej zlatej ci oranzovo/zlatej farbe. :)
lubo2008
Zdieľať na Facebook

Pozri,zatiaľ to funguje tak,že za svoje peniaze si kúpiš čo sa ti páči a vyhovuje.
A bol to iba jeden z dôvodov prečo nekúpiť ale ty si čítaš iba to z príspevku čo tebe vyhovuje čiže na tvoje názory netreba reagovať lebo si ako počasie.
Môžte si tu nadávať na nemecké automobilky ale podľa mňa ich auta sú premyslené a logicky riešené.
oco13
Zdieľať na Facebook

zatiaľ to funguje tak
Lubko moj toto si perfektne napísal a treba to zvýrazniť. :300f: :300f:
Blížime sa k dobe, keď ti EU nadiktuje čo si kúpiš a čo už nie. Bojím sa, že sa tej doby ešte dožijem.
To sa vobec netýka len aut - išiel som kúpiť Kuprikol na postrek broskýň - nie je :3c90: :3c90: EU ho zakázala. :3c90:
Jedným z najdôležitejších rozdielov medzi ľuďmi a zvieratami je to, že zvieratá nedovolia, aby sa najväčší idiot stal vodcom svorky.
citroenc3v6
Zdieľať na Facebook

Človek tu povie svoj názor a už je za debila.No už len na kabriu najazdite desatisice kilometrov za rok,že to musíte mať v dizli.
oco13
Zdieľať na Facebook

Eos , nie je kabrio - je to CC takže niekto ho môže mať ako kupé a za 20 rokov tú strechu neotvorí.
citroenc3v6
Zdieľať na Facebook

Tak to je potom debil,keď si kúpi cc a tu strechu nedá dole
oco13
Zdieľať na Facebook

Čo ak sa mu to páči ako kupé? Poznám majitela Felicie z roku 1966 a to auto nikdy nemalo dolu hardtop.
citroenc3v6
Zdieľať na Facebook

Možno sa boji,že to už potom neposkladá
fuly
Dátum registrácie: 27.04.2015 13:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fuly »

Diesel patri do traktora a punk-tum!
jasnelka
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jasnelka »

ako vzdy vsetko zavisi od rozpoctu

za predpokladu ze to bude vikendovka, tak benzin, jednoznacne benzin a idealne 6-valec. V nemecku idu od 15tis euro. Takze bud dovliect alebo si na nieco pekne pockat v SVK/CZ.
Ricardinho83
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Jasnelka, ked mu stoji za to dat navyse 11 000 Euro len kvoli tomu, ze je to VR6 a ma 50 koni navyse oproti 2.0 TFSI tak urcite.

Skor mu asi ide o ten pocit z jazdy v CC a paci sa mu to auto Ak by totiz chcel delo s kvalitnym atmosferickym benzinom, tak urcite nesiahne po tomto za 15 000 Euro, ale po atmosferickom nemeckom 6 alebo 8 valci za podstatne nizsiu cenu.
lubo2008
Zdieľať na Facebook

Vr6 je zbytočné ťažké na predok a eos nie je okruhove závodné vozidlo lebo karoséria nie je pevna a krúti sa. Je to auto na pohodovu jazdu krajinou. Keď chcete auto na zavody tak treba siahnuť po niečom inom.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lubos zimovcak, miroslav114, nagy@vodrazka.sk, oco13, zch a 91 neregistrovaných