Ford Galaxy - klepotavy zvuk od kolesa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kiru
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 08.04.2010 17:10
Zdieľať na Facebook

Ford Galaxy - klepotavy zvuk od kolesa

Príspevok od používateľa kiru »

zdravim pani potrebujem pomoc.doma mame ford galaxy 1,9tdi 85kw M6 2/2001 mame s nim tento problem /auto mame od nova/
- na volnobehu nieco hrkota pri prednom kolese pred soferom je to taky klepotavy zvuk auto ma najazdenych 185000km moze nam davat prevodovka zbohom spojka to nebude bola komplet menena nedavno ale pri zoslapnuti spojky sa zvuk strati a motor krasne pradie robi to povoleny hriadel na prevodovke? da sa to nejako opravit ci treba repas? som z okolia mi vt he po ke keby ste vedeli o niekom kto to robi

dakujem pekne za odpovede
Naposledy upravil/-a kiru v 22.01.2011 20:25, upravené celkom 1 krát.
Iwo5
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 28.01.2008 12:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Iwo5 »

a neskace ti pedal spojky ?? Pretoze mi mame doma ford transit r.v.2001 a nam to robi tiez. nam povedali ze to moze byt bud spojkove lozisko alebo lozisko na prevodovke.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

predovsetkym gratulujem ze ste auticko kupili nove a ze doteraz vam vydrzalo.

riesenie problemu : moze to byt viacero veci, spojkove lozisko, dvojhmotovy zotrvacnik ale to by neznelo pri pravom kolese, moze to byt kludne aj nieco s poloosou - je tam taky "tisichran" a ten sa zvykne po case opotrebit zvlast ked sa tomu naklada.

Zhodit dole koleso, vytiahnut von, robota na 20 minut, nastartovat a pocuvat.
12tri45
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 07.08.2010 23:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 12tri45 »

poloos vnutorny homokineticky klb. najlacnejsi 85eur. vymena svojpomocne 1hodina.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní