PROSIM O RADU NA FORD FOCUS 1.8 TDCI !!!

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

ja mam na galaxi zadrety motor

Ludia su to k.o.kotiny nikdy to nekupujte motory odchadzaju
ale nenapišem ze prečo odisiel ze mechanik to pojeba.l holender na turbe

takze ked som ta urazil beriem spät ale taketo reči nemusim šmejd atd lebo to nieje pravda

Je strašne vela ludi čo su stym autom spokojny
Aj na fiaty sa nadava a ja sa pri tom smejem ake kok.o.tiny dristaju a su dolezity ako gumička v trenkach ( takzvany krčmovy majstry ) všade bol všetko videl a všetkom vie a samozrejme dokonca ma jeden presviečal ze naštartuje feliciu mpi bez riadiacej jednotky to bol vrchol samozrejme ze som nemyslel na teba

Tak to zhrnieme ako tak si chytil asi spatny kus
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> mechanik to pojeba.l holender na turbe


keby len - co takto vodic/majitel ktoremu 1500km svietila kontrolka nemazania olejom?
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

no ked to človek nevie čo to je samozrejme ze ma vinu aj on
axcbd
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.03.2012 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axcbd »

akurat som doriesil opravu motora Ford Focus 1,8 TDCi 2004...90 000 km...hlavna oska vstrekovacieho cerpadla svetoznamej znacky DELPHI ( ktore asi vyrabaju niekde po garazach v cine, len aby bolo lacne ) sa zadiera a jemnymi kovovymi pilinami pomaly zasiera vstrekovace , nasledne kedze vstreky "curaju" praskne piest motora alebo sa piest jednoducho prepali..ano citate spravne ...bonus k zavade...bordel z cerpadla je taky jemny ze prejde aj cez filtre a prepadom spat od motora "zaserie" kompletne cely palivovy system od cerpadla po vstrekovace a kedze sa jedna o vysoky tlak tak sa kovove pilinky zapichnu pod tlakom do trubiek a zostanu v nich ..nieze nestaci opravit cerpadlo a vstreky, treba kvoli tomu bordelu z cerpadla ktory sa dostal vsade a aj do palivovej sustavy vymenit motor a kompletne trubky a palivovu nadrz...nevymenit nadrz a palivove potrubie = do mesiaca - dvoch je motor znova nepojazdny ... servisaci vo forde ked sa s nimi troska spriatelite vam presne povedia aky smejd ste si kupili .tu na fore som cital pri podobnej zavade ze len som kupil vadny kus :-) ono to skor vyzera ze je vadna cela vyrobna seria ...nieco vam napovie aj to ze po autobazaroch postavaju tony krasnych ford focusov ale uz bez motora ...

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných