projektorove stretavacie svetlomety .

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Šošovky samé o sebe nesvietia nijako a každému hnidákovi by som tými ich šitmi pálil do sietnice aspoň hodinu! :3c90:
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

môžeš si písať čo chceš...taká fabka ked ti šlahne do očí, kde sedia dvaja vzadu a vodič nesklopí to ti nevadí?
alebo nejaké SUV oproti s origo xenonmi, gyroskopmi na zadnej náprave a ty sedíš v osobáku to ti tiež nevadí??
píšeš tu blbosti lebo nemáš predstavu ako vobec vyzerá ked svieti xenon 4000k...
alebo niekto s nightbreakermi a pod silnými žiarovkami tiež nie?
rozdiel medzi žiarovkami so zvýšenou svietivosťou a medzi xenonmi 4000k a 4300 k nie je rozdiel...rozdiel je ten že výbojku vymeníš po 1500-2000 hodinách ale philips a osram možno aj po pol roku..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak tu niekto píše blbosti tak to nie som ja...
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

stefix napísal: a nie su cinske ale malayske
Tak to meni situaciu, ked su malayske. Malaysia je koliskou svetiel najvyssej kvality. To by som ich nepredaval ani za nic, mozno nejaky zberatel by mal casom zaujem...
efendy69
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 09.10.2011 08:59
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa efendy69 »

cicmanec napísal:Ak tu niekto píše blbosti tak to nie som ja...
v tomto prípade si ...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Isteže, exaktné merania sú blbosti, zato tvoje názory vycucané z tvojich očí nie...
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

Serte nato chlapy. Dal som tam night breker cena 15 € su homolgizovane cize ziadne pokuty a je to fajn. Originalne svtla svietia lepsie to je fakt ale o 90 % vysia svietivost to vyriesila. (mozno pre niekoho navod ako projektor oklamat...)Uz len jedna poznamka nech tie ziarovky dlho vydrzia. Ale aj tak dakujem vsetkym za prispevky
efendy69
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 09.10.2011 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa efendy69 »

stefix...
kludne si si tam mohol dať HID, nejakú normálnu svietivosť 3000-4000k (žiadne modré tuzingove svetla)

pokuty tiež by si neriešil , cez šošovky ajtak nevidno čo tam máš za žiarovky.

na Superbe som mal tiež ORIGINAL šošovkove halogeny ...
a nebolo cez ne vidno skoro vôbec nič , v noci som neustále zapínal a vypínal dialkové aby som niečo videl
Skúšal som NightBraker , Phillips Xtreme , ... PIAA Night Tech,
Najlepšie sa mi zdali PIAA, ale ani to nebolo nič moc.

Nakoniec som tam dal HID, bolo to o niečo lepšie ... ale ajtak ešte aj bratova Octavia s obyčajnými 2-eurovými žiarovkami svieti lepšie.
A nemali s tými HID problém ani na STK. Teda žiarovky samotné nepozerali (to by bolo 20 minut prace vybrať žiarovky na Superbe sú dosť zle dané) , nastavovali výšku cez to zrkadlo ale nepovedali mi ani slovo že by nejak silne svietili.

PS. Prajem ti aby ti tie NighBrakeri dlho vydržali :) (mne vydržali cca 8000km)

PSS. Tie HID som skúsil dať aj do kamošovho VW ktoré je BEZ šošoviek , a tam to svietilo fakt silno , s tým by ma ani nenapadlo ísť na cestu.
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

vies *Efendy len tie hid neviem kolko by to stalo a kto by mi to zapojil a navyse hid ja asi len tak nemozem mat ked to nemam povolene tam ja neviem ci by som mohol toto spravit ze len tak si dam xenony. a u mna to fakt pomohlo. Poviem ti tak mal som dialky cool blue Talianske od firmy pilot. A ked som prepol na dialkove tak sa normalne to svetlo stracalo pri tych stretavackach. No a 8 tisic km. hm raz sezonne no nic moc toho som sa bal no tzreba skusit ako dlho to bude svietit
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Len sa ty riaď vlastným rozumom, efendy ani žiaden iný mudrc z fóra ti pokutu alebo nedajbože nejaké nároky poisťovne nepreplatí!
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

on to ale zle nemysli no ma skusenost s tym a ze taketo veci vedia žrat nervy zistís ked ti dakto v protismere na tlmenych osvieti oci a tebe to len tak zmurka. a povies si som este na ceste vobec. keby som bol vedel ze co su to za svetla tak ich ani nekupujem a necham origo. No keby nebolo keby boli by sme v nebi ...

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných