Iveco Daily 2.3 HTP

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jugo
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 08.10.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jugo »

Hyundai1 = obrovský súhlas.
kob
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22.04.2011 19:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kob »

Chlapi tak som sa teda rozhodol asi pre to ducato. Pozerám tie motory 2.3 a 2.8. tie nové 2.2na jumperoch a boxeroch su vraj nie dobre
kob
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22.04.2011 19:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kob »

No a teraz som našiel opel movano 2.5 cdti super stav servisná knižka ale automat. No a teraz babo rad. Automat som vždy chcel v osobáku ale v dodávke neviem
sinuslive2
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 02.06.2010 12:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sinuslive2 »

Ja mam firemne fiat ducato , skrinove rok vyroby 2010 , motor ten najsilnejsi 3 liter 6 valec , myslim ze to ma 150 , alebo 160 koni , auto je strasne zive , silny krutak a maximalka neuveritelnych 180 , kto neveri nech neveri ..

Ale k teme , co sa tyka poruchovosti tak hrozne nieco , auto ma najazdenych 120 000 km , prevazne v meste , bola menena prevodovka , spojka , skrtiacia klapka , starter . No ale v kazdom pripade zalezi od kusu , neuveritelne je to ze autom sa jazdy strasne setrne a taketo veci odisli , ale urcite to bude nejaky chybny kus , pretoze medzi volantom a sedackou nie je ziadny problem , spotreba : V meste prazdne uplne kludna jazda 10,5 litra , nalozene do 12 max , a to zdorraznujem ze v meste konkretne BA , plyn brzda a pod .Vonku sa da spravit v pohode aj do 10 litrov aj ked je nalozene pri rychlosti 90 az 100 km/h , kolega ma tiez 2010 ducato ale dodavku tu maxi , je tam motor 2.3jtd a to je nieco hrozne lenive , hlavne slaby krutak a tam je spotreba mozno len o liter mensia , cize ja by som isiel urcite do 6 valca a konkretne do toho 3 litra to je uz Iveco motor ktory sa dava do , jumprov , boxerov a ducat .


PS : Pocul som velku chvalu na Nissan Cabstar , no zial skusenosti s nim nemam .
Roadrunner
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 06.06.2006 12:56
Bydlisko: ZM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roadrunner »

ten tvoj 3 liter má 4 valce.

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní