Renault Magnum 440 premium 420 dci - spotreba

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gogos
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.06.2009 22:21
Zdieľať na Facebook

Renault Magnum 440 premium 420 dci - spotreba

Príspevok od používateľa gogos »

nazdar ma niekto skúsenosti so spotrebou chcem to na prevoz dreva
slayer
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 04.12.2006 12:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slayer »

Zdravim.Ja mam renault premium solo 3 napravy plus mechanicka ruka a priemer spotreba vychadza cca na 33 itrov ale berie sa do toho aj praca s rukou.vela zalezi od vahy nakladu a sofera
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

ahoj ja som jazdil na magnume.vo firme sme mali predpisanu spotrebu takto: prazdny 27L a za kazdu nalozenu tonu 0,4dl. cize priklad pri nalozenych 24tonach 0,4x24=9,6+27=36,6L ale to sme jazdili dialkovu po europe po dialniciach. ale ani tolko nezozrala. ale tu po slovensku nalozeny tipujem spotrebu 40-42L lebo tu niesu riadne cesty.a v porovnani kvality jednoznacne zobez magnuma.je to nezmar oproti premium a magnum ma aj dobry motor.daval sa americky MACK.teraz sa montuju volvo motory takzvane DXI.inak servis patri medzi lacnejsie na renaulty oproti napriklad volvo alebo scanie.ale tie zas maju nizsiu spotrebu.vo firme este maju magnumy ktore uz maju okolo 2mil.kilometrov a tak isto ako novsie jazdia aj spanielsko.440 E-tech boli vydarene vozy.
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní