Vek na MKD

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mmisoo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.10.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmisoo »

ZA-Wladko napísal:ale ja som jazdil MKD s navesom na cierno jazdil som swedso vetsinou,neviem odkial si ale ja asi koncim tunak na tatre ak chces dam ti cislo na sefa a mu brnkni,a ak mas ADR si vitani,bo semtam skocis s cisternou do ciech pre naftu ako aj ja,ja by som rad isiel na kamion ale vsetko je plne a neberu nikde,nevies o niekom kdo vozi tie severske krajiny???
a kde je ta firma v akom meste jak tak daj cislo dik
ZA-Wladko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.02.2010 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ZA-Wladko »

daj si www.voms.sk tam najdes setko hladaj meno juraj kubala on tam ma aj cislo,inak ja asi ostavam na bagri takze tatra je volna,co uz nemozem zatial nic zohnat
tomaspoprad
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.12.2011 15:19
Zdieľať na Facebook

či môžem jazdiť MKD ked mam 20 rokov alebo treba 21 rokov

Príspevok od používateľa tomaspoprad »

Chcem sa spitať či môžem jazdiť MKD ked mam 20 rokov alebo treba 21 rokov lebo starši vodiči mi vravia že musim mať 21 rokov a či mi treba KKV alebo či ju treba až od roku 2013.
Vodičaky som si spravil ked som mal 18 rokov B januar 2010 ,C april 2010 a E august 2010.
Za odpoved dopredu dakujem
sp1ritus
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 03.02.2010 19:24
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sp1ritus »

keby že si si prečítal celé toto vlákno tak dostaneš odpoveď na tvoju otázku, môžeš aj v 20 jazdiť MKD, ale nemožeš jazdiť na vozidlách nad 3,5 tony, dokým si nespravíš KKV, ale poradím ti vyčkaj do 21 potom ti bude stačiť iba 140hod,
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Daj si stránku http://kkv.sk/aky-kurz-potrebujem-2e.html a tam vpíš údaje z vodičáku. Hneď sa dozvieš aký či a aký potrebuješ.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Kamionista v 18-tich? Obrázok

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní