Biedny kamionista..

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Akurát kamiónov čo vtedy mohlo jazdiť na západ bolo asi tak 10 :d :D
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Dnes kamiónov mnoho, nároky vysoké a pláca biedna.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

No veď práve.A aj to tak potom vyzerá.
laci73
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 17.11.2008 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laci73 »

najsmutnejsie na tom je ze praca kamionistu nie je ohodnotena nikde...ved co...len si sedis za volantom. Kolko dni si nebol doma nikoho netrapi, kolko mas nadcasov tiez nie. Otrokarska doba.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Sorry tiez jazdim na Scanii R440, ale nepil som a nepijem, som debil medzi tirakmi, lebo len co otoci kluc uz otvara flasu a strebe 90 percent vodicov.
Slovom LICHVA hambim sa za to ze som vodic kamionu :4012:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> som de*** medzi tirakmi, lebo len co otoci kluc uz otvara flasu a strebe 90 percent vodicov.


tomuto som normalne neporozumel. To si ako chcel naznacit ze truckeri "bežne slopú" ?? Akoze bezne ze "nie jeden z miliona ale kazdy druhy" ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

no vyzera to tak Lubos... dost blba informacia :41c2:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Len sa skuste zastavit na niektorom autohofe, minimalne 50% kierowcov STREBE, to znamena 10 piv po jazde da dole, nejake poldeci povinna vybava vacsinou TICH profikov z obdbobia CSAD, JRD su zavisli od alkoholu.
Po deviatke, sem tam 11hod pauze ma kazdy z nich urcite zbytkovy alkohol v krvi.
Z desat truckerov sedem su skrachovane existencie! A nova generacia vodicov asi nebude, cena VP je nekrestanska, a nemaju kde nadobudnut skusenost.1000,-€ a nieco nad je priemer co zarobis, ale si cely mesiac vonku, niekdo je na turnus 4-6-8 tyzdnov, skus uvidis, slabsie kusy zlyhaju, iba silny nepodlahnu caru alkoholu.
CEST VYNIMKAM :4012:
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Až tak zle to asi nebude s tým alkoholom, ale pripúšťam, že mnoho kamionistov sú vymleté sprosté hlavy.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja len dufam a modlim sa k najvyssiemu aby to nebolo nieze tak ako tu bolo opisane, ale ani zo stotiny tak...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

akurat je smutne, ze tu polemizujeme o tom, ci je to zle moc alebo menej, kedze odpoved by mala byt, ze nic take neni :3c90:

Jedine VELMI TVRDE tresty a masove kontroly s tym dokazu nieco spravit, nic ine. Pokial fesaka aspon raz za tyzden zastavi hliadka a da mu fukat, tak si velmi rychlo rozmysli, ci bude slopat.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Zjavne je to zdeformované myslenie ovplyvnené sedením vysoko nad vozovkou niekedy pridupľované alkoholom a nedostatkom sexu.Ale svoj názor som napísal na prvej strane tejto témy.Preistotu ešte raz pozdravujem vymetencov z TOPNAD Topoľčany s tým že odteraz na políciu a majiteľom zasielam konkrétne špz a zaduplujem to odporúčaním fúkať pri každej príležitosti.Ja takisto viem,že doba je ťažká platy biedne.Tak to teda aj pekári môžu sypať omietku namiesto múky,mliekárne neviemčo do mlieka a tak môžeme pokračovať.Len chúdence kamionisti sú stále ukrátení.Vonku ste jak baránkovia poniektorí keď prekročia hranicu tak si myslia že sú už doma pri mamine a nič sa nemusí dodržiavať.CHOĎTE DO RITI !!! :3c90:
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

P.S.To pridrbanie z prvej strany som myslel vážne :342a:
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

bombalino napísal:Len chúdence kamionisti sú stále ukrátení.
Nie len tí, aj iné sociálne slabé vrstvy, napr. chudobní chrapúni doktori, učitelia... Okrem týchto chudákov sa majú iní ako v raji...

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných