Servisman na spiatocku - W201

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

icefiresr
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 15.02.2010 17:37
Zdieľať na Facebook

Servisman na spiatocku - W201

Príspevok od používateľa icefiresr »

Ahojte,

viete mi odporucit niekoho (pripadne seba sameho), kto mi vie spojazdnit tazke zaradovanie spiatocky na W201 R.V. 92? Mozno staci skontrolovat tiahla, netusim.

Moj mechanik sa do toho totiz moc nema. Spiatocka ide zaradit, ale velmi tazko. Olej bol meneny, nepomohlo. O dovode problemu uz prosim nepisme, bolo to rozoberane v inej teme, teraz hladam len konkretnu osobu, ktora by mi mohla pomoct (idealne Nitra alebo Bratislava).

Vdaka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To je MB 190,tri tiahla radenia,nikoho nepotrebuješ,vieš si to urobiť sám ,len sa treba dostať pod auto,ak takú možnosť máš,opíšem Ti ako nato.Kolko rychlostí,4 alebo 5 ?
icefiresr
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 15.02.2010 17:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa icefiresr »

Vdaka za ochotu, no mozeme skusit (i ked neviem, ci to bude v tiahlu). Je to 5 rychlostny model.

Tu su nejake moje podklady, aby bolo lahsie vysvetlovanie:
http://imgur.com/rAdzp,imr7t
http://imgur.com/rAdzp,imr7t#1

Inak NZ nie su daleko mhlavaty, nezastavim sa u teba niekedy? Samozrejme nie zadarmo :d :D (ak teda robis do aut, neviem).
doohan
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 04.09.2006 14:07
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doohan »

Ahoj,

v Drážovciach pri Nitre robí Mercedesy Duchoň (otec aj syn). Neviem koľko majú roboty, skús sa tam opýtať, možno ti to spravia. Bohužiaľ, kontakt na nich nemám, ale keď sa v dedine opýtaš, určite ich tam poznajú.
Opel Monterey 3,5 V6
mirecma
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.09.2009 23:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirecma »

Ahoj,
Ja mam velmi dobre skusenosti so servisom v Šuranoch ... chodim tam už roky a zatial len spokojnosť. Ak budeš chcieť dám ti adresu kde to najdeš. :2f93:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ked nikoho nenajdes tak mi posli sukromnu spravu a napisem ti cislo a spytas sa mojho mechanika
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných