Citroen C3 - kontrolka baterky + ABS + Airbag

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

katkal
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 12.02.2010 11:27
Zdieľať na Facebook

Citroen C3 - kontrolka baterky + ABS + Airbag

Príspevok od používateľa katkal »

Ahojte. Mam opat problem s preblikovanim kontrolky baterky na citroene c3. Casto sa mi stane, ze po par minutach cesty mi zasvieti kontrolka, po par minutach mi opat zhasne, takto to ide dookola. Kontrolovali mi baterku, dobijanie - vsetko vraj super. No a pisem sem preto, ze dnes rano cestou do prace mi vynimocne nezasvietila kontrolka baterky, ale ABS-ka, a nasledne aj kontrolky airbag. Viete mi poradit, co toto moze byt?
palco3
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.05.2006 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palco3 »

mas problem v alternatore,regulator tam odchadza
andy29
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.05.2009 18:44
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy29 »

mam citroen xsaru a mne celu zimu pocitac vypisoval BATTERY CHARGE FAULT a kontrolka baterie ostala svietit ale dobyjanie ukazovalo 14,5 co je dobre. V servise mi povedali ze chyba moze byt v BSI jednotke. V Bardejove je servis co opravuju bsi-cka mechanik mi povedal ze je niekde studeny spoj bud v bsi alebo v alternatore. Aby som to nechal tak a casom sa uvidi, asi 2tyzdne mi kontrolka po nastartovani zhasne ak ti dobyja tak to nechaj tak
nicram
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.11.2011 20:14
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nicram »

Zdravím. Ja mám C 3 rok výroby 2008 a dnes som bol na garančej prehliadke po 60 tis. km a mne začalo vypisovať hlášku PLIP BATTERY. Vie niekto poradiť čo to znamená. Ďakujem za každú odpoveď.
nicram
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 28.11.2011 20:14
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nicram »

VYRIEŠENÉ.
Je to vybitá batéria v dialkovom ovládači / kľúč /
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných