Mercedes C 250TD - manuál

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

merc123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.11.2011 12:53
Zdieľať na Facebook

Mercedes C 250TD - manuál

Príspevok od používateľa merc123 »

Pozravujem mercedesakou C 250 w 202 .Piano 123 .300D poznam z pameti zo zatvorenymi ocami.Kupil som C klasse 250 TD kombi nemam ziadnu prirucku schemu manual .Mam problemi s kurenim a s klimou neviem to nastavit tiez na poistkovej skrinke nieje oznacenie poistiek.Napr: vytiahnem poistku vtom sa mi zapne ventilator.Prave teraz pri startovani zhavenie zasvieti ze zhavy ale nenastartuje atd.Proste potrebujem najst nejaky manual obsluhu .Prosim poradte
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mám na to manuál v angličtine...
merc123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.11.2011 12:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa merc123 »

dakujem haha keby som tak vedel po anglicky ja ho mam v taliancine ako ste spokojny so svojim autom
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Manuál na tento model nemám, ale mercedes sa môže pýšiť práve tým, že takmer každý sa ovláda prakticky rovnako. Intuitívne.....
Mňa skôr zaráža, že hneď po kúpe je potrebné sa pri bežnom jazdení vŕtať v poistkovej skrinke. Predsa kľučik sa pchá do spínacej skrinky a svetlá zapínajú otočným ovládačom, alebo automaticky a smerovky a stierače páčkou na ľavo od volantu...Tak na čo preboha tie poistky? ? ?
merc123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.11.2011 12:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa merc123 »

haha diky mam piano a to da sa povedať nepotrebuje žiaden kluč ani šrubovak no cečko mi robi problemi prestalfungovať ventilator topenia ide len prva poloha skušal som poistky povyťahol som tak sa zapol ventilator pred chladičom atd.ak možeš poradiť napiš alebo prezvon zavolam.diky.
Vratak
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15.03.2010 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vratak »

Ja mam manual original v nemčine ale je dostať kupiť kniha kamoš ju mam a je to myslim čestine a na viac druhov medakov manual.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných