mercedes SLK

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

WLODI napísal:keby ste tych chlapcov videli aky maju rpistup ku tomu tak inac by ste to brali ako nic v zlom hej aletak ten automat radi len treba trosku cakat kym zareaguje ale mozno ze to bude fakt ten olej no to treba poriesit a napriklad tu komfortnu by ste ako poriesili to by bolo fajn keby stacilo len ten olej vymenit co vy na to ?
:40bd: :d :D :40bd: :2f93:

Tak preco nevymenia ten olej v prevodovke +rj strechy a okien ked maju RPISTUP- PRISTUP k tomu. lol lol :41c2: :41c2:
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

Svdnk, toto sia bude predavati len do 12:00 :40bd:
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Komfortnú vyriešiš relatívne ľahko, prevodovka ťa pripraví o zdravie . Pamätaj si automat je pohodlný pokiaľ ide a tento už k tomu aby nešiel má blízko. Druhú prevodovku nezoženieš a oprava tejto ťa bude stáť polovicu hodnoty auta.
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

ak by si hladal prevodovku, mam na predaj jednu 4rychlostnu. chcem za nu 1700. ma nabehane 70000mil. po dohode viem doviezt.
WLODI
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.01.2010 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa WLODI »

dobre asi mate pravdu tak no ak ste taky skuseny tak mi potom povedzte ako vyriesim to komfortnu jednotku lebo kazdy pise ze to nie ej problem hej ale nikto nepise ako ho riesit ako nic v zlom len am ot zaujima
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

martin281 napísal:ak by si hladal prevodovku, mam na predaj jednu 4rychlostnu. chcem za nu 1700. ma nabehane 70000mil. po dohode viem doviezt.
ma cele auto za 2900, a Tebe da za prevodovku dve tretiny ceny auta?neblazni...inak, ta zaruka na najazdene mile je odkial? :d :D
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ale pre boha ved na co by mu bola druha prevodovka ked tam staci len vymenit olej a radi ako nova?
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

scorpi4 napísal:
martin281 napísal:ak by si hladal prevodovku, mam na predaj jednu 4rychlostnu. chcem za nu 1700. ma nabehane 70000mil. po dohode viem doviezt.
ma cele auto za 2900, a Tebe da za prevodovku dve tretiny ceny auta?neblazni...inak, ta zaruka na najazdene mile je odkial? :d :D
taku prevodovku je tazke zohnat. a s opravami viete ako to je. co mozem odporucit, je ze ak menis olej, doporucujem priamo od mercedesu, lebo s tym je velky problem, uz som sa s niejakymi pohral. mile mozem zarucit jedine servisnou knihou ak ma niekto zaujem . je to dovoz z irska.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

jasný odrb. prevodovka ak zle radí,je už neskoro. Olej nič nenapraví, výmena oleja je prevencia, nie oprava!!!
Ak máš pokaený zub a opuchol ti ksicht, nepomôže vyplachovať ho ustnou vodou ak si zo doteraz zanedbaval. Treba ho opraviť!
komfortná jednotka? môže aj nemusí byť. chodte do mercedesu,nech urobia dôkladnu diagnostiku.
A nezabudni, predávajuci vždy zlahčuju závady. Su schpní ti povedať, že bude nejaká oprava závady stáť pár €..atd...
Keby to tak bolo, opraviť by to dali sami a pri predaji by nemuseli trapošiť a zhovadovať sa... akože je ..
WLODI
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.01.2010 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa WLODI »

neviem lebo mas som alfu romeo selespeed a tiez som mal s tym problem ze pomalsie radila trebalo trochu pockat kym zareaguje a bol som v s tym v servise a diagnoza znela ze je malo oleja dolial sa olej a slapalo to ako malo tiez ma napadlo ze ci by sa tie okna dali napojit na priamo cez spinacu a central tiez samozrejme nie cez spinacu ale rovno na priamo to by bol problem vyrieseny ale neviem ci sa to da ci nebude nejaky problem
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

naco si zakladal tuto temu? vazne... naco? ved ty si uz rozhodnuty. teraz tu budes vypisovat kym sa nenajde niekto co ti povie aby si sa toho nebal a kupil to? dobre, spravim to ja. neboj sa toho komfortku staci len nanovo nakodovat, do prevodovky dolejes olej a bude ti to jazdit este minimalne 200. tis. km. tak a je to. teraz zober tych par supiek a utekaj tu kraksnu kupit. neobanujes
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Tu mas riesenie, ale tiez je to macka vo vreci. Lepsi je repas.
http://moto.allegro.pl/listing.php/sear ... gory=50871
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Dovoz bez problemov zariadi Autofra, kludne aj s motorom, ak by aj tam bolo treba "menit olej" lol

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných