MB E320 Cdi Rádio 2006

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jozeef210
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.01.2011 13:34
Zdieľať na Facebook

MB E320 Cdi Rádio 2006

Príspevok od používateľa jozeef210 »

Chcem sa spýtať mám v aute rádio Audio APS50 spolu s 10 reproduktormi. Ten veľky za opierkami hláv na zadnom sedadle vobec nehrá. Auto mám rok a odvtedy sa mi zdá, že nefunguje. V čom može byť chyba? Alebo je tam nejaká možnosť v rádiu cez nastavenie, že by bol odpojený? Ďakujem za info...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

aj mne nehraju v golfe zadne repraky. Je taka moznost ze by tam vobec neboli?
jozeef210
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.01.2011 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozeef210 »

To nie. Lebo ostatných 9 repro hraje super, a ten 10. posledny za zadnými sedadlami nehraje ...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

trosku si nepochopil moj ironicky prispevok ale nevadi. My od PC ti s tym pomozeme asi len velmi tazko
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Neviem sice ktory je velky ale pravdepodobne mas harmankardon sound system, cize si pozri v nastaveniach zvuku ci mas zvuk standardny alebo logic7 zapnuty.

Samozrejme ze je mozne ze mas chubny subwoofer ak to je ten velky reproduktor.
Dalsia vec je ze ulohou toho velkeho reproduktora pokial je to subwoofer nieje hrat ale robit basy...
jozeef210
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 28.01.2011 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozeef210 »

Je to taký dlhý úzky reproduktor za hlavami pasažierov na zadných sedadlách. Harman Kardon to asi nebude, na repro neni napísaná žiadna značka. Tak neviem čo robiť, či to odviesť do MB, ale zase aby mi nezobrali aj nohavice ;) ...
oriel
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 28.01.2011 15:17
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oriel »

priklanam sa k marekovi, velky reproduktor za opierkami hlav je subwoofer.
jeho ulohou je reprodukovat vyhradne basy, tzn. hlboke tony, ktore nie su smerove. to znamena, ze je prakticky jedno, kde v aute je umiestneny, aj tak zvuk z neho pocujes v celej kabine a pritom nedokazes urcit, odkial presne plynie. tebe sa z tohto dovodu moze zdat, ze "nehra" ked k nemu prilozis ucho, resp. ze nehra tak, ako tie reproduktory vo dverach pri nohach (stredobasy), ci tie male, co su vo dverach pri spatnych zrkadlach (vysky).
este je tu moznost, ze niekde v nastaveniach sa da subwoofer stisit (ci vypnut), ale na nic take si v tomto aute nepamatam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných