Passat TDI PD 96kw nastavnie vstrekovačov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

puma11212
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 25.01.2009 17:01
Zdieľať na Facebook

Passat TDI PD 96kw nastavnie vstrekovačov

Príspevok od používateľa puma11212 »

Zdravim vás, potreboval by som poradit, mechanik mi demontoval z auta vstrekovače a ked ich vytiahol tak 3zo 4roch vstrekovačov boli rozpadnute (pružina vyletena), samkozrejme nechapal som jak sa to mohlo stat, a potom mi ukazal že na dosadacej ploche hlavy valcov kde sa vsadzaju vstrekovače mam vydraty polkrhuh cca 3-4mm do steny tej plochy, a že si mam hladat druhu hlavu, pretože mi pojde nafta do oleja ked tam dá vstrekovače. Vstrekovače som zaniesol na repas do jednej firmy kde mi hned povedal že su rozpadnute kvoli tomu že mam zle nastaveny zdvih na vstrekovač a do protokolu napisal že mam to dat nastavit o 15stupnou nižšie, pretože som mal vysoko ten zdvih na vstrekovač a preto sa rosypal,mechanik ale tvrdí že ten stary panko čo mi to repasoval hovorí kraviny a že on to nastavuje podla VW noriem, ale ten stary panko či mi ich repasoval mi povedal že ak to nespravím nenastavim o 15stupnov nižší zdvih tak znovu budu rosypane a že ta norma ok že to nastavil dobre aleže ta norma platí pre nove vstrekovače a nie pre stare ktore maju už niečo za sebou. a teraz neviem komu mam verit prosim vas o radu, dakujem :300f:
tonot
Príspevky: 395
Dátum registrácie: 04.03.2008 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonot »

Základné nastavenie tvojho vstrekovača je povolenie o 225 stupňov z dorazu.
puma11212
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 25.01.2009 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa puma11212 »

ked je zakladne nastavenie 225stupnov z dorazu a tak ked ztych 225stopnou stiahnem 15stupnou nemalo by sa nič stat dufam? :3020:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných