Za karbon foliu na kapote beru TP

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Miskjo
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 08.12.2008 01:29
Zdieľať na Facebook

Za karbon foliu na kapote beru TP

Príspevok od používateľa Miskjo »

Ahojte, davam to sem do tejto sekcie, pretoze mi dnes kamarat povedal, ze sa bavil z jednym MLADYM policajtom a ten mu povedal ze ked nema vodic karbon foliu ktoru ma nalepenu na kapote svojho auta zapisanu v TP, ze mu ho vezme.. myslim TP.. podla mojho usudku to je velka blbost, kedze nalepena karbon folia na kapote nieje prestavba vozidla a druha vec, ani neprekriva ci nemeni vacsinove percento povodnej farby na aute.... ten mlady policajt sa uz asi vela naucil v tom zbore... alebo nemal pekne detstvo..

peace...
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

sekcia na pobavenie,, asi to ma aj takĂ˝ zmysel... :2f93:
Miskjo
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 08.12.2008 01:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Miskjo »

ano, ja viem, preto som to dal sem, kedze si myslim ze je to uplny nezmysel ;-)
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

V pripade potreby treba oponovat, ze folia je vinylova a nie karbonova :D To by asi mlady nerozdychal.
fukes
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 07.11.2008 23:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fukes »

tak nech si oni odlepia napis POLICIA a tie zelene pasiky, lebo zaberaju urcite vacsie percento nez moja karbono-vynilova kapota :))))
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

šalený fízel
andrish377
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10.10.2009 14:25
Bydlisko: HE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrish377 »

ja by som tu take spravy neširil, nejaky tuzer to preventivne strhne z felicie nasledne zisti ze je to len sranda a čim bude teraz ohurovat vecer pred krcmou ? hrdzou? :d :D ..ked za foliu zaplatil posledne penoiaze ktore mu oco dal na olej..
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

andrish377, nejak moc realisticky opisane :)
Cristiano717
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 05.09.2008 16:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cristiano717 »

andrish377 napísal:ja by som tu take spravy neširil, nejaky tuzer to preventivne strhne z felicie nasledne zisti ze je to len sranda a čim bude teraz ohurovat vecer pred krcmou ? hrdzou? :d :D ..ked za foliu zaplatil posledne penoiaze ktore mu oco dal na olej..
_________________________

..... :40bd: veľký respekt pred tebou bro
andrish377
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10.10.2009 14:25
Bydlisko: HE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrish377 »

tak tu v mojom okoli je taka moda, ze mlady chlapci maju auta v takom technickom stave ze drzi pokope len silou vole, ked sa blizi STK tak musia podplatit aspon 2-3 ludi aby preslo, ale aspon ze maju vsade ledky, a huciace vyfuky :2f93: ..ale kupit novy olej alebo dat vymenit huciace lozisko toto nie, radsej prida zvuk na radiu aby to nepocul..
KostaK
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 21.03.2011 17:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa KostaK »

nic nove pod slnkom, ked chce organ zarobit najde si nieco, aj ked to odporuje zakonom... to ich netrapi...

PS: mne pomohlo ked som im zacal nahlas citovat vyhlasku - v tom momente ich nebolo...
Miskjo
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 08.12.2008 01:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Miskjo »

presne tak, netreba sa dat. ja som sa uz poucil, ze nie vzdy ma policajt pravdu. takze odvtedy sa hadam, lebo viem ze som v prave... a zatial sa mi nic nestalo, ale je pravda, ze to hadanie je velmi zriedkave... ako kde,ako skym samozrejme.
juraj351
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.11.2008 00:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj351 »

No to je sranda teda velka novinka pre mna :40bd: lepim folie na auta uz par rokov sam ho mam olepene a nie len kapotu ale aj strechu , zadok, klucky, zrkadla atd. tak aby to ladilo a vacsinou ma zastavili len preto aby si to obzreli a dokonca si to ku mne aj policajti chodia davat lepit :40bd: asi poviem nech mi tam rovno nechvaju aj technicke ze ja ich odovzdam ich kolegom ked na neakych natrafim po ceste. lol
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

juraj351 .. mozem sa spytat.. kolko by ma vysla kratucka predna kapota na honde jazz a stlpiky spatnych zrkadiel .. lupe sa mi lak.

Mozes aj cez SS.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kto si na auto nič nelepí nebude mať problém...

Rozsiahla téma a riešenie je tak jednoduché a pritom finačne absolútne beznákladové...

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných