Kúpa Ssangyong Rexton

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MBecko
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 25.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MBecko »

co to je? kosacka? neblazni a kup radsej daco ine len nie taku kraksnu nikdy nepredajnu..
je pravda ze pred tym autom mam na ceste respekt ale to len z dovodu ze cakam kedy sa na zakrute vyj3be :d :D
senec83
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 31.08.2011 16:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa senec83 »

bol som tak isto plny ocakavania pred kupou môjho rexika,ale sklamanie prislo uz po mesiaci :zg282: ked som sa nevedel pohnut na rovine a to len na mokrej trave..ta spotreba 15l bola fakt realna. Jednou vyhodou tochto auta je ze mozes tam namontovat tazne z velkou nosnostou. Este jedna pikoska na zaver...ak to bude mat orig.hlinikove disky,tak si ich pokukaj zvnutra kolko krat boli zvarane. Este aj tie su nekvalitne,v zime praskali..aj ty si myslim ze si uz na 100% rozhodnuty pre toto auto,ale rataj aj do buducna ze sa ho tak skoro nezbavys a prerobys na nom aj gate.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ono je to tak ako som pisal ziadny terajsi majitel si nechce dat na to auto dopustit ale az ked ho preda nakoniec kup a svoj postreh casom dopln najlepsie pytat sa majitelov co ho mali ale uz nemaju
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Asi tak nejak to bude , poznám človeka čo mal nové Sorento a chválil ho do nebies... Z ničoho nič kúpil nový výpredajový Touran a na Sorento nepovedal odvtedy jedno pekné slovo, čo ma ale zarazilo ešte viac, tak Tourana sa chcel zbaviť ani nie po 4 mesiacoch že vraj je to črep, lutuje kúpu, bohužial nedarilo sa mu ho predať za takú cenu ako si predstavoval, chcel sa toho zbaviť zakým to smrdelo novotou, tak to "derie" dalej...
Chcel kúpiť fungel nový Sportage, aj to mi je divné, pretože na predošlú Kiu po predaji nepovedal pekné slovo...

V podstate som chcel len povedať to, že majitel ktorý to vlastní nan nedá dopustiť, ten ktorý ho predal nan nepovie pekné slovo - až teda na pár výnimiek
Aj keby to auto akože poslúchalo tak to čo človek "ušetrí" na prevádzke, následne prerobí pri predaji

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných