Mercedes 270 CDI - po výmene rozvodu neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Mercedes 270 CDI - po výmene rozvodu neštartuje

Príspevok od používateľa auctions »

cavte mam problem z 270 cdi-ckom r.v. 2003 menil som rozvodovy retaz aj tesnenie pod hlavou a teraz nemozem nastartovat tak som vibral striky vonku a ked tocim z motorom tak len z jedneho strieka nafta a z ostatnych nie, vsetko som nastavil podla planu ako by to malo byt spravne, vedel by mi niekto poradit ? dakujem vopred za odpovede.
kollega36
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 14.11.2007 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kollega36 »

Esteze su motory blbuvzdorne a nenatocia ked zle nastavis rozvody....
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

kollega36 napísal:Esteze su motory blbuvzdorne a nenatocia ked zle nastavis rozvody....


No ono to funguje niekedy aj obrátene.
Známemu na Voyageri 3,0 V6 bol motor taký blbovzdorný, že fungoval, aj keď pri výmene rozvodového remeňa preskočil remeň, ako sme neskôr zistili o nejakých 5-6 zubov.
Všetko fungovalo bez problémov, dokonca aj spotreba normálna, len v zime ako sa výrazne ochladilo, raz na ceste skapal, nešiel naštartovať, museli sme ho ísť odtiahnuť.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Toto je obvyklá daň samozvaných mechanikov.Ak je problém,zmatkujete.Ak si veríš že si rozvody urobil dobre,tak hladaj chybu vo veciach ktoré boli dotýkané.Dodávka paliva-odvzdušnenie,priponenie a kostrenie atd. Neviem si predstaviť načo von vstreky ak s nimi nič predtým nebolo.no proste zmatkovanie a nie reálne uvažovanie.Tu nikdy nemôžeš nájsť pomoc inú než tú,že skontroluj veci na ktoré si siahal.Teraz ak aj zavoláš niejakého mechanika,vráti sa a skontroluje všetko čo si robil.Ani ja by som sa neuspokojil s tým čo tvrdíš že si postupoval podla plánu. Tento štát išiel podla plánu 40 rokov a skončil v sračkách,teraz pre zmenu ide svet podla plánu iba nevieme akého
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

...a končíme v sračkách :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných