Mercedes E W210 - displej BC slabo svieti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Mercedes E W210 - displej BC slabo svieti

Príspevok od používateľa skyline124 »

Zdravím, mám MB W210 , 2002 rok.
Problém mam takýto, minule som strčil klúč do spinačky a dispej palubneho počítača sa rozsvietil tak mizerne. Pravá strana svieti ako predtým no ľavá je slabo čitaťelná. Ukazovatel vonkajšej teploty nesvieti iba pár čiarok, ukazovatel zaradeneho stupňa a hodiny nesvietia vôbec, a teraz prestava palubny počítač, bude to iba zlý kontakt ? či sa bude musieť vymeniť celý displej ?.

Neviete či sa tachometer vyberá ako u starej W124 ? alebo sa tu musí rozmontovať celá palubovka ?

ďakujem za odpovede.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

vybera sa len vytiahnutim von....myslim, ze su tam len dva sroby horte a ide von, uz si to nepamatam..

co sa tyka displeja, stary problem w210..uz je proste vypadany, pomoze len vymena..na mercedes fore bol dokonca aj odkaz na ebay, kde sa to da za par kaciek vydrazit a vymenit....
skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

tak to má mercedes zasa mínus. zatial ten displej svieti prava strana sviei jak predtým a ľavá je tak slabo osvetlená ale dá sa to čítať v tme, keď svieti slnko tak je to veľmi obťiažne, o ebay som počul že elektronika sa tam neoplati kupovať... vďaka za radu
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Chyba nebude v display, ani v elektronike, ale len v tom samotnom prevodniku (folia s vodivimi spojmi nalepena na samotny display a PS). Je to taka klasika u W210. Niekde sa to dalo zohnat a bez problemov opravit, stalo to nejakych cca 20 dolarov + postovne (fakt len taka orientacna cena).

Aby moja rada bola aspon nieco uzitocna, skus sa popytat po tej sade (MERCEDES BENZ PIXEL REPAIR) na http://www.mercedes-classic.cz (v sekcii W210)
Mozno tam niekto este nejaku tu sadu ma, ak objednal viac kusov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných