VP C cvicisko

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

VP C cvicisko

Príspevok od používateľa lukasV12 »

Caute, pred par mesiacmi sa menili cviciska, myslim ze najma vzdialenosti kuzelov. Menilo sa este nieco? Zaujimalo by ma to pri VP skupiny C, resp C+E.

Dik.
MicZ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 05.10.2009 11:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MicZ »

Si robis srandu? Myslis si, ze s nakladakom budes chodit pomedzi kuzelky? Sak to by si uz mal davno vediet, pretoze na Cecko potrebujes mat skupinu B! Dalsia vec je, ze 1300€ (600€ vodicak C + 700€ kurz zakladnej kvalifikacie pre sk. C , bez tohto kurzu nemozes sadnut za volant nakladaku!!) by som vedel vyuzit ovela lepsie...
Bumbo221
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 28.09.2010 13:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bumbo221 »

MicZ: cudoval by si sa co sa robi na skuskach Cecko. Slalom, cuvanie, pozdlzne cuvanie. Robil som si asi pred troma mesiacmi skupinu Cecko, a az potom sme isli jazdit po meste. Ono je pravda ze mas uz Becko vodicak, ale to este neznamena ze vies jazdit.

To lukasV12: menilo sa to ale ake su vzdialenosti ti neviem povedat.. ale boli dostatocne nato aby som tam nacuval s Iveco Tector 75 a ta dlhsia verzia... Takze hlavne vklude...
lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasV12 »

Ach boze, aj na D robis stale cvicisko...Bumbo dik. A toto som nepotreboval pre seba ale OK. MicZ predstav si, ze to viem ;-)
Bumbo221
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 28.09.2010 13:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bumbo221 »

Pre LukasV12: nemas zaco... keby som nerobil vodicak nedavno tak by som nevedel.

Pre MicZ: Becko vodicak som mal rok a uz som robil Cecko, pretoze novela zakona umoznovala hned po dokonceni Becka zacat kurz na Cecko. A pochybujem ze zo dna na den by si sa naucil soferovat kedze boli aj taky co mali este teple Becko a uz mali prihlasky na Cecko. Takze koli tomuto sa to takto upravovalo.
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

cvicisko na nakladiak je podla mna omnoho lahsie ako pri osobaku.Robil som to niekedy v maji a bol to slalom dopredu a slalom dozadu.A vzialenosti tyciek?Hmm,jeden a pol dlzky vozila?Ale niesom si isty,mozno trepem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných