Mercedes Benz C 32 AMG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Turbiak
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 14.08.2010 11:26
Zdieľať na Facebook

Mercedes Benz C 32 AMG

Príspevok od používateľa Turbiak »

Mate niekto skusenost? poruchovost,zivotnost motora, naco si dat pozor pri kupe,servisne naklady.. jedna sa o modelovy rok 2001-2003 , je to 3,2 z kompresorom 260 kw , Dakujem vopred
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

vsetko zalezi od toho aku vydojeninu si zakupis
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Pred nedavnom som sa o tomto aute(zrovna bolo vtedy v Prahe na predaj cierne T-cko) bavil s jednym chalanom, co v case, ked sa vyrabalo robil u predajcu MB a ten mi hovoril, ze nema vedomost, ze by na SVK bola predana co i len jedna C32ka. Takze celkom pochybujem, ze by ti zrovna tu niekto poradil. Skus sa radsej na nejakych nemeckych forach popytat.
Turbiak
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 14.08.2010 11:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turbiak »

Mas pravdu...v CZ sa uz da co to najst... ratam ze motor by mal nieco vydrzat, nie je tam nejaky velky litrovy vykon,,, z kompresorom nemam zatial ziadnu skusenost
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Kompressora sa bat nemusis, to je asi posledna suciastka, ktora sa na aute pokazi. Mal som debatu s vela spickovymi mechanikmi a majitelmi servisov a ani jeden z nich este ani nemenil ani neopravoval ziaden kompressor na MB! Znie to mozno neuveritelne, ale ak sa popytas v servisoch, je to tak.
Turbiak
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 14.08.2010 11:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turbiak »

Dakujem, to si ma celkom potesil... prave toho som sa obaval ze z tym byvaju problemy
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Skus postudovat nejake Mercedes fora, popytaj sa servisakov. Este som od nikoho nepocul, ze by mal v servise MB s poruchou kompressora. A to som dlhe hodiny debatoval s majstrami (dokonca aj s takymi, ktory nie su fanusikmi MB), ktori mali v "garazach" vsetko mozne, len pokazeny kompressor nie!!! Takze mozes byt pokojny :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0919357888 a 7 neregistrovaných