Citroen Saxo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

J.K
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:43
Zdieľať na Facebook

Citroen Saxo

Príspevok od používateľa J.K »

Zdravim vas.Uz dlhsiu dobu citam na nete vselijake recenzie o tomto aute,aj tu na autobazare som cital takmer vsetko co som nasiel.Zaujimali by ma vsak konkretne veci.Chcel by som sa spytat ludi,ktory jazdili tymto autom na ich skusenosti,najcastejsie poruchy a realne ceny oprav.Momentalne mam peugeot 406,ale chcem nieco mensie,nemej nakladne na udrzbu a tiez s mensou spotrebou.Rozmyslam o motore 1.5D 42kw,alebo 1.1i 44 kw.Neviete mi poradit co by bolo lepsie,ide mi hlavne o prevadzkove naklady a spotrebu.Ten benzin by som dal na LPG.Rocne najazdim cca 15000 km.Auto by bolo vyuzivane len pre dve osoby.Dakujem za vsetky informacie ktore mi pomozu dospiet k rozumnemu zaveru a vhodnej kupe.
J.K
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa J.K »

Este k tomu co som sa docital.Pytam sa vas to preto,lebo sa mi to nezda byt objektivne ked niekto pise recenziu po 500 alebo 1500 odjazdenych kilometroch.
Voj
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 14.02.2007 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Voj »

ahoj ja mam saxo 1.5D rv.2000 som maximalne spok. super spotreba na dlhu trasu aj 3.5l sučiastky su lacne a mam aj klimu len mam dieta tak ja zase chcem vačšie auto možno by som ho aj predal neviem sa rozhodnut
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných