Iveco Daily 35C15 vs. Transit, Sprinter, Master

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bandi800
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.06.2011 22:11
Zdieľať na Facebook

Iveco Daily 35C15 vs. Transit, Sprinter, Master

Príspevok od používateľa bandi800 »

Zdravim. Viete mi povedat ake prednosti ma Iveco Turbo Daily 35C15 oproti konkurencii, alebo ake su jeho slabe stranky. Najviac sa zameriavam na technicke parametre. Planujeme v dohladnom case kupit novu dodavku do firmy a zatial sa nam najviac pozdava Iveco, ale nebranime sa ani zmene. Je tu vela ludi co sa rozumie danej problematike a chcem vas poprosit o radu. Dakujem.
lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasV12 »

Ahoj, ja by som siel do Sprintera :3035: . Proste sympatia ku znacke a dobre skusenosti so servisom MB. Navyse pohodlie ktore Ti poskytne Sprinter Ti neposkytne ziadna dodavka. V Nemecku som videl jedneho Sprintera s 1 000 000km a v CR s 850 000km. Servisovalo sa to v autorizovanom servise MB a stale s tym nebol problem. Motor OK. Samozrejme, ze na nich bolo GPS, lebo inak Ti to zamestnanci za 2 roky rozbiju a budes mat z toho srot.
Navyse kto videl novy Actros MP4 tak sa rozhodnu inak nemoze :2f93: .
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

vyhoda sprintera je tak v interieri a tym to mozno konci . pohodlie je jasna vyhoda mb . Inak o tych km pomlcim lebo tam uz bola/i vymeny motora. Co viem tak brat mal na ivecach(dodavkach) najviac problemy s napravami, momentalne s novym co ma po 4 mesiacoch 100 000km nejaky problem s kardanom. Inak by som siel do iveca . Pri malom najazde km ked nejazdis po EU je to v podstate jedno. Pokial bude jazdit vela po eu tak iveco
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní