Manual V-Klasse

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

msjo063
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 09.05.2011 18:57
Zdieľať na Facebook

Manual V-Klasse

Príspevok od používateľa msjo063 »

Zdravím,
zháňam návod na Mercedes V-Klasse 2,3TD rv. 1998 alebo po prípade by pomohla aj schéma poistiek z dôvodu nefunkčnosti vyklapania zadných okien a pod.
peterhe
Forenzný námorník
Príspevky: 1413
Dátum registrácie: 22.01.2010 17:44
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterhe »

ahoj,
asi to nebude poistkami, tieto motorčeky dosť odchádzali, osobne som menil za 8 rokov 2 x, pri tom tie zadné okná som moc neotváral - max 20x za rok.
msjo063
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 09.05.2011 18:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa msjo063 »

Neviem ale asi pred 2 mesiacmi pri kúpe bolo počuť pri stlačení čudlika na otváranie, že motorček cvakal. Teraz som to neskúmal ale okienko mi nejde otvoriť ani manuálne. Ale zase keď to tam cvakalo tak to nemôže byť poistka lebo to by tam nešiel ani prúd. Ďalšia vec je tá že v manuály sa píše, že poistky sa nachádzajú v priestore pre nohy spolujazdca. Dnes som to tam cele prekukal a nikde nič.
peterhe
Forenzný námorník
Príspevky: 1413
Dátum registrácie: 22.01.2010 17:44
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterhe »

raz som tam tiež hľadal poistky, ale už si presne nespomínam, sa mi zdá, že sú pod spodným krytom prístrojovej dosky, ten kryt musel odskrutkovať. Vždy keď mi prestalo otvárať okno bol zlý motorček. V servise mi vraveli, že niekedy býva zlé aj lankové tiahlo ktoré je napojené na tento motorček, ale najčastejšie je chyba v motorčeku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných