Súsenosti Mercedes C 200 CDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

adi13
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.09.2006 18:11
Zdieľať na Facebook

Súsenosti Mercedes C 200 CDI

Príspevok od používateľa adi13 »

Zdravím, mám záujem o kúpu mercedesu w 203 ,200CDI rok vyroby je 2003 . chcem sa spýtať na nejaké skúsenosti spojene zo servisovaním tohto vozidla...pripadne nejaké časté poruchy. Asi pred 5 rokmi sme mali C220 CDI rok 2001 a bol to horor, každú chvilu v servise s elektronikou a tak dalej ...tak by ma aj zaujímalo či tie novšie boli vydarenejšie alebo niečo v tom zmysle..za odpovede vopred dakujem.
coven
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 08.08.2008 09:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa coven »

Ahoj, mame to auto od novoty a az na to, ze sa mi zda ze dost slabo brzdi (v Mercedese s tym nikdy nic nevedeli urobit, takze asi to je len subjektivny pocit) voci nemu nemam ziadne vyhrady.
Minuly mesiac bolo treba prvykrat menit nieco ine ako spotrebak - palivove hadicky v motorovom priestore uz netesnili...aj s robotou za 70,-
Ak sa s tym chystas na pravidelne prehliadky do MB priprav si 300-600 (podla toho na ktory interval ides).
Nie je to ziadna raketa, ale do mesta to uplne staci...aj parkovacich miest tej velkosti je dost :)
verbi
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 10.01.2007 09:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa verbi »

Zelam ti stastnu ruku, pretoze mercedes je relativne narocny na financie, inak je to auto vysoko nadpriemerne co sa tyka kvality, moj je rok 2002, a je zrely na prve vymeny od nova - capy, kotuce, sem tam tesnenie... musim vsak povedat, ze som mal vo vyhlade 2006ku a nedalo sa to kupit, bol to srot, ta 2002ka vyzera ako keby vcera vysla z vyrobnej linky... cca 180 000km
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hamer »

Jednou vetou k motoru.

Motory 200D, 200CDI - vsetko navrhnute pre TAXI, pre milion km.
Motora sa neboj. Na preteky nie je, no svoju ulohu dostojne plni v C aj E triede.
bobek62
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 02.04.2007 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobek62 »

Ja mám síce benzínový 200 KOMPRESSOR. Ale je to skvelé auto. Mercedes má síce drahý servis ale je mi to jedno ked to auto okrem výmeny oleja nic nepotrebuje. Nic sa nikdy nepokazilo proste iba jazdí a jazdí... a oproti nafte je ovela dynamickejsie... držím palce...
matootam
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.08.2009 19:36
Zdieľať na Facebook

Mam 210

Príspevok od používateľa matootam »

Nazdar,

No az na to ze mi hned po kupe skapala RJ DO je to bezproblemove auto. Mam E200 CDI 85 kW, uz bude mat najazdene 680 000 km co sa ostatnym znackam moze len snivat a zatial si pradie v pohode. Neviem co to auto zazilo ale asi dost a napriek tomu stale pekne funguje. Odchadzaju len take blbosti ako zdvihanie skla u vodica, regulacia ventilatoru, prepadove hadicky na vstrekoch jeden reprak zacal chrochtat...Spotreba 4.8 po 18000km.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných