Lemy blatnikov CLK r.2000 chrom?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

STILO1,9JTD
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 29.05.2008 19:52
Zdieľať na Facebook

Lemy blatnikov CLK r.2000 chrom?

Príspevok od používateľa STILO1,9JTD »

Mam jednu otazku pre znalcov znacky Mercedes :

Par ludi mi tvrdi ze bola vyrabana akasi "specialna" ! edicia s tymto nevkusnym doplnkom ... moze to byt pravda ?
coven
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 08.08.2008 09:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa coven »

ja som tento paket videl na viacerych mercedesoch (je ta mkopec list okrem blatnikov, napr aj na zrkadlach)
clk320
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa clk320 »

Nikdy sa nič také na w208 nerobilo (možno na staršie typy MB-kde som to už videl).....da sa to len dokupit ako nevkusný čínsky doplnok. Ale tušim sa dali dat za príplatok chromové pásy na obvodových lištách. A podla rôznych druhov výbavy (sport, elegance, avatgarde, designo, atd...) boli bud chromové alebo plastové doplnky okolo okien a na klučkách......
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Ano stupen tejto vybavy sa vola TUZING, alebo zakryty zhnity lem.
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Na CLK typ W208 sa nikdy nic take nedavalo, mam na mysli original vo vyrobe. Posledne modely s chromovanymi listami okolo blatnikov boli 124-ky. Ano, pre niekoho nevkus, ale ked si uvedomime, ze taketo a podobne doplnky sa montovali od 60-tych rokov, mozno aj skor, niet sa comu cudovat... Dnes by si asi nikto nedal 20cm hreben do zadneho vrecka tzv. "mencestrakov", a pred par rokmi by 90 percent chlapov bez tejto "vychytavky" do ulic nevysla. Casy sa menia, a co bolo pred 20-30-40 rokmi in, moze byt dnes pre niekoho nevkus. No na Medvedoch 123, 124, 126 to ukaze pekne aj dnes, ovsem ak je celkovo auto zachovale v original stave...
A ano, CLK 208 malo rozne druhy vybav a niektore mali chromove listy okolo okien a na vrchnej casti klucky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných