Mercedes ML 270 CDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Po troch týždňoch vozenia v ML 270 cdi, najazdil som cca 3500km, môžem napísať krátke hodnotenie.
Auto super, spotreba do 9l nafty, moja noha nie je ľahká, dialnica do 150km/h, bundesky 100-110.
Jazdy dlhé aj krátke, celkovo spokojnosť, očakával som viac náklonov, podvozok drží, odveziem všetko čo treba, pickup využívam iba na odvoz odpadu( stavba, pokosená tráva)
Parkovanie aj moja polovička160cm vysoká pani zvláda, a momentálne jazdí viac na ML ona a ja na Ačku. Automat radí sametovo, štartuje dobre, nedymí, iba problém s centrálom, v Motorcar NR robia neodborníci, inak by som to už poriešil, iba som nemal čas ísť do SERVISU MB v NZ, alebo BA.
Súčiastky je objednaná, takže aj táto drobnosť bude minulosť.
Tento car je môj 45v poradí čo parkuje na dvore, a vrele Ti odporúčam. Po skúsenostiach s firemnými k0kotávkami a iný šerblami možem povedať RODINNÉ auto :4012:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasne, len cenovka je tam taka ze cloveku co poskuluje po 6rocnej oktavii na leasing proste na tento model NEVYDA,

a tym je dokupovane.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných