Citroen C3 1,1i

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peroceruza
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.04.2011 07:55
Zdieľať na Facebook

Citroen C3 1,1i

Príspevok od používateľa peroceruza »

Dlhsiu dobu som jazdil vraj na 3-valce.Bolo nutne rozoberat motor.(výmena tesneni,nejake výbrusy a ine).No teraz sa naslo par dobrakov,ktori mi nahanaju strach s tým, ze ako nahle je auto rozoberane už to nie je ono.Je daco na tom pravdy?
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Poobede vytiahnem svoju vešteckú gulu a dám ti vedieť čo je na tom pravdy...
Prípadne ak by si niekto našiel skôr čas tak sa na to pozrite...
Alebo ak ti to strašne ponáhla tak zavolaj nejakej veštici...

A z akého hladiska ti nahánajú strach ? Že by cena ?
My ti poradiť nevieme lebo ten motor nikto z nás vôbec nevidel
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

to jak si dokazal jazdit dlhsiu dobu na 3 valce, este k tomu na tak slabom motore.
zober s to tak.... aj tvoj motor bol raz v stave rovnajucom sa rozobratemu az do poslednej skrutky, a po zlozeni to je ono? Pricom to neskladaju odbornici, ale cvicene opice za pasom.
IP
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 16.04.2009 16:48
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C3 1,1i

Príspevok od používateľa IP »

peroceruza napísal:Dlhsiu dobu som jazdil vraj na 3-valce.Bolo nutne rozoberat motor.(výmena tesneni,nejake výbrusy a ine).No teraz sa naslo par dobrakov,ktori mi nahanaju strach s tým, ze ako nahle je auto rozoberane už to nie je ono.Je daco na tom pravdy?
Never debilom.Daj na svoj pocit z jazdy ako sa auto správa teraz po oprave.Keď sa rozoberie motor a opraví sa neni dovod, aby nepracoval ako nový.Iba ak ťi to tvrdil ten čo ho opraval.Potom iba on vie prečo to tvrdí. :3020:
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní