Mercedes clk 200 coupe kompressor rocnik 98-99

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Nuz, rozhodnutie je na Tebe. Ja ked som kupoval, tiez som sa nevedel rozhodnut, mal som podmienky: kupe, nech to ma tych cca 200 konikov, nech je atraktivne, bezpecne a s dobrou vybavou. Prichadzal do uvahy aj Fiat Coupe, no potom som sa rozhodol pre zadny nahon, tak ostalo BMW a MB. Velmi vela som ich vyskusal, rozne motorizacie a vybavy. V BMW sa mi pacil motor 328, no vybava bola slabsia a celkovo stavy tych bavorakov boli dost pod psa... V MB ma oslovili ovladacie prvky, vsetko prehladne a poruke (nevravim ze v BMW nie, no interier v MB ma oslovil viac - 100 ludi 100 chuti).
Celkovo, po vsetkych tych obhliadkach a skusobnych jazdach som dospel k nazoru, ze Mercedesy aj po tolkych rokoch a kilometroch boli v zachovalejsom stave v int. aj v exterieri.
Vyber je na Tebe, nech sa rozhodnes akokolvek, ak kupis zachovaly kus, budes urcite spokojny aj s MB aj s BMW.

A k rozhodovaniu urcite prispeje aj nazor Tvojej priatelky, takze ja to vidim na striebornu trojcipu hviezdu :2f93:

A nezabudni dat vediet co si kupil
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes clk 200 coupe kompressor rocnik 98-99

Príspevok od používateľa garde »

bavorak316 napísal:,,,ale priatelka nechce nic ine len mercedes coupe,,
....dvaja z mojich kolegov majú kupátka mercedes....takže je to pravda :40bd: ....

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných