Rozdiel v motoroch Mercedes C w204

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

595LV
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 31.05.2007 10:14
Zdieľať na Facebook

Rozdiel v motoroch Mercedes C w204

Príspevok od používateľa 595LV »

Caute, neviete nahodou niekto aky je rozdiel medzi motormi 180 CGI, 200 CGI a 250 CGI? Ide o radu C model w204. Vsetky tri motorizacie su 1,8 turbo benzin cize maju rovnaky objem a vykonovo su 156k, 184k a 204k. Ide mi o to ci maju len rozdielne softy alebo su rozdiely v turbach, vstrekoch atd. Keby ste mali niekto informaciu bol by som velmi rad ak napisete. Dakujem!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

co takto kusok zagooglit pripadne nejake mercedes forum? pripadne mercedes predajna?
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

tu sa neslobodno pýtať na konkrétnu značku?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pytat sa tu mozes aj na znacku spodneho pradla len ak chces aj odpoved tak sa treba skusit opytat aj inde
595LV
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 31.05.2007 10:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 595LV »

Jasne,ze som sa ako prve pytal v mercedes predajni no ale odpovedi som sa nedockal lebo si to zjednodusili,ze oni nevedia dokonca ked som pocul ich prvu odpoved,ze tieto motorizacie nemaju turbo ale je to atmosfera vedel som,ze nie som na spravnej adrese :-) tu sa pytam preto lebo moze niekto najst kto ma pristup k nejakej dokumentacii alebo robi v MB a bol by ochotnejsi to zistit. Neviem o ziadnom MB fore kde aj chodi dost ludi keby to bola skoda alebo bmw tak viem kde pisat ak viete o nejakom navstevovanom slovenskom alebo ceskom MB fore dajte vediet budem len rad...
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných