Citroen Xsara Picasso 1,8 benzin r.v.2001

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

frkon
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 20.04.2007 18:06
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Citroen Xsara Picasso 1,8 benzin r.v.2001

Príspevok od používateľa frkon »

Ahojte,mam zaujem o kupu tohto auta ale problem spociva v tom ze majitel ma v tech.preukaze kategorizaciu N1 a pocet miest na sedenie 3 ????. Je mozne pouzivat auto ako 5-miestne alebo to nastala chyba pri zapise do tech.preukazu a da sa to nejako opravit? Dakujem :3020:
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Picasso N1 sa dodavalo ako 4 miestne (vzadu v strede bol odkladaci box alebo chladnicka). 3 miesta je nejaky omyl, nakolko sa to nerobilo s lavicou vpredu a neviem si to teda dost dobre predstavit ako by vedeli tie 3 miesta vyratat.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

... ja už som sa s tým stretol, teda nie ja , ale jeden člen Subaru klubu si kúpil Forester, ktorý je len 3 miestny...
Vyriešiť sa to dá asi tak, že doplatiš odpočet DPH, ktorý si uplatnil prvý majitel... On to vyriešil tak že chodia maximálne traja :d :D
To som len tak trepol, ale po správnosti by to tak malo byť, čo z hladiska výšky odpočítanej hodnoty (sumy) je holý nezmysel, ak stálo auto povedzme 700 000,- tak by si musel doplatiť akože 133000,- korún slovenských
frkon
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 20.04.2007 18:06
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frkon »

Ako napisal flyte,bol to preklep a opravili to na 4-miestne a kategorizacia vozidla zostala N-1. Este jedna otazka,je potrebne mat namontovanu mriezku ?
AKARKI
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 12.10.2009 12:00
Zdieľať na Facebook

Mriezka.

Príspevok od používateľa AKARKI »

Taku mriezku by som potreboval aj ja.nosim v kufri psa.
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Priecku (mreza nie je v definicii) este stale musis mat vo vozidle, ale len dovtedy kym neschvalia zakon, ktory je v druhom citani. Ale kedze to musi potom este podpisat Ujo tak to moze chvilu trvat. Snad od augusta by sme mohli byt uz konecne normalna EU krajina, aspon co sa vozidiel tyka (tu mas linky na prislusny zakon):
http://forum.autobazar.eu/peugeot-partn ... light=soto

Tych priecok bude potom habadej a snad to AKARKImu aj niekto len tak podaruje.
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

lakinooo napísal:Vas neskutcny boj s prieckami....
Ujovym podpisom stratim svoju agendu :..: :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných