Citroen Xsara Picasso - motorizacia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirek2209
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.05.2011 02:33
Zdieľať na Facebook

Citroen Xsara Picasso - motorizacia

Príspevok od používateľa mirek2209 »

chcel by som kupit ojazdeny citroen xara picasso a neviem sa rozhodnut medzi 2,0 hdi a 1,6 hdi. Poradte ktore?
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: poradte

Príspevok od používateľa ivko1 »

mirek2209 napísal:chcel by som kupit ojazdeny citroen xara picasso a neviem sa rozhodnut medzi 2,0 hdi a 1,6 hdi. Poradte ktore?
2.0HDi už len preto lebo by nemal mať FAP, a tak isto prečo nie iné MPV, Picasso je jedno nedorobené MPV, komfort vzadu úplne odveci, výhlad z miesta vodiča odveci... Citroen ho vyrobil príliš narychlo aby vyplnil dieru v ponuke a aj to tak dopadlo Vzhladom na to že sa rozhoduješ aj pre 1.6HDi čo je ročník 2005+ , tak by som dal na zváženie Zafiru B, Mazdu 5, Corollu Verso, C-Max...
Z týchto spomenutých som nemal možnosť ani jedno odskúšať, Zafiru A áno a to je podobné ako Picasso, určite odporúčam si každé jedno vyskúšať, sadnúť dopredu dozadu, vzhladom na to že to je MPV tak sa určite budú voziť ludia aj vzadu, už len kôli tomu posedu v Picasse to nemôže normálny človek kúpiť, spodný sedák má takmer nulový sklon
berkym1
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 27.08.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berkym1 »

Nechcem písať mimo témy, ale ja som tiež o ňom uvažoval. Potreboval som lacné MPV s nízkymi nákladmi. Vybral som daewoo tacuma 2,0 so sekvenčným LPG, 2004, s minimom km. Má síce burzové plasty na palubke, vyzerá ako spuchnutý číňan, ale jazdí veľmi slušne, za 9,5 l LPG na km , je robustný, jednoduchý a náhradné diely za babku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných