Mercedes C 200 - dym z vyfuku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pitr100
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 06.10.2009 10:58
Zdieľať na Facebook

Mercedes C 200 - dym z vyfuku

Príspevok od používateľa pitr100 »

Ahojte, neviedel by mi niekto poradit. mam MB C200Cdi 06rocnik, 122ps diesel a v poslednom case mi zanechava ked stojim a mam nastartovane auto cierny flak na ceste, pred tym to nerobilo, teda myslim, vsimol som si to nedavno. Kde mozem hladat chybu?? olej je novy, km je 160tis, neviem kde zacat s hladanim chyby, ak by vedel niekto pomoct, vopred dakujem. Teda ak to vobec chyba je hm
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

... zatial počkaj, až taká velká chyba to nebude - len nejaká banalita, možno je to olej z motora, prevodovky, alebo len serva, ono ked ti tá unikajúca kvapalina unikne úplne , tak nebudeš musieť chybu hladať , lebo bude hned jasné čo sa pokazilo, takto by si len tápal a tipoval...
Najhoršie čo sa ti môže stať je že ti nepôjde lahko točiť volant, prípadne sa rozletí počas jazdy prevodovka , alebo sa zadrie motor, ja by som to predčasne fakt neriešil...
Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mass111 »

asi ti papa olej...
gippo
Príspevky: 227
Dátum registrácie: 06.02.2010 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gippo »

Neuvadzas ci je ten flak mastny,ale predpokladam ze su to len sadze a v tom pripade mas nieco s palivovou sustavou,velka davka paliva a pod.
pitr100
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 06.10.2009 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pitr100 »

ivko1 napísal:... zatial počkaj, až taká velká chyba to nebude - len nejaká banalita, možno je to olej z motora, prevodovky, alebo len serva, ono ked ti tá unikajúca kvapalina unikne úplne , tak nebudeš musieť chybu hladať , lebo bude hned jasné čo sa pokazilo, takto by si len tápal a tipoval...
Najhoršie čo sa ti môže stať je že ti nepôjde lahko točiť volant, prípadne sa rozletí počas jazdy prevodovka , alebo sa zadrie motor, ja by som to predčasne fakt neriešil...
No dakujem, robi to iba kazde rano, ked je vlhko, rosa a poobede vobec hm, no a druha vec, co by om sa chcel opytat som si vsimol, ze v zime mi otackomer pocas nastartovaneho auta stal na mieste, rucicka a teraz sa pohybuje pocas statia hore dole, ale je to iba milimeter, , preco?? Mal by som to riesit??
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných