Mercedes W 203 - ako vypnúť signalizáciu pásov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Biky, podľa štýlu jazdy roznášačov pizze v Martine a Vrútkach by som Ti naozaj úprimne radil zmeniť tento svoj postoj. Neviem ako Ty, ale Tvoji kolegovia jazdia dosť často ako prasce, prepáč. A ako dlho trvá sa zapnúť, o tom som už hovoril. Ale nakoniec - hazarduješ sám s vlastným životom.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

doktor75 napísal:Ste tu veľkí mudrlanti iba nahánate počet príspevkov a rada od vás dokopy žiadna.
hlavne, ze ty si poradil ukazkovo :41c2:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

chocho napísal:A pás si zapínam naozaj vždy. Dokonca aj vtedy, keď je nad slnko jasné že ma nemá kto skontrolovať.Jednoducho zvyk, automatické pohyby. Sadnem, zapnem zapaľovanie, zapnem pás, akurát za tú dobu čerpadlo natlačí palivo, zhasnú kontrolky, štartujem.
Ja to robím presne takisto. A zapínam sa kvôli sebe a nie kvôli policajtom...

P.S.: Sorry, že som si zasa o jeden zvýšil počet príspevkov...


A pre vás tristometrových jedna finta: zapnite si pás naprázdno len tak cez sedadlo - nebude vám pípať a v prípade kontroly šiahnete pravou rukou za hlavu a prehodíte si ho cez plece dopredu.
andros23
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andros23 »

doktor75 napísal:Vy všetci ktorí ho ti kritizujete si vstúpte do svedomia či si vždy zapínate pásy ak sa motá po meste a vystupuje z auta každých 300 metrov tak sa mu nečudujem že chce vypnúť to pípanie. Ste tu veľkí mudrlanti iba nahánate počet príspevkov a rada od vás dokopy žiadna.
:28b7: :2f93: :300f:

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných