Citroen C5 dvojzónová klimatizácia problém

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomi1981
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 18.04.2007 09:31
Zdieľať na Facebook

Citroen C5 dvojzónová klimatizácia problém

Príspevok od používateľa tomi1981 »

Ahojte chalani. C5 r.v.01 . Na vodičovej strane klimatizácia a ani kúrenie sa nedá regulovať, aj pri nastavení minim.teploty, stále fúka najhorúcejší vzduch. Spolujazdcova strana reaguje normálne. Čím to môže byť? Ďakujem
IP
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 16.04.2009 16:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa IP »

Máš pokazený motorec regulácie klapky - výmena.
KoCOliD
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 28.11.2005 23:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa KoCOliD »

budes mas zlomenu klapku v kureni motorcek bude ok
tomi1981
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 18.04.2007 09:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi1981 »

Aha, myslel som ze by to mohla byt iba vyhodena poistka. A viem sa dostat k tej klapke, prip. nejaky navod ??
KoCOliD
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 28.11.2005 23:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa KoCOliD »

dostanes sa iba k motorceku ked si das dole plasty pri nohaach , das dole motorcek a skus pootocit klapkov pripadne ci sa toci motorcek ked regulujes teplotu. navod momentalne nemam ale skusim daco pohladat. odkial si?
koldo
expert: PSA
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 13.03.2006 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koldo »

demontovat palubovku,komplet kurenie. to kurenie rozobrat do posledneho srobiku,a tak sa dostanes k tej klapke.novu klapku uz ale maj nachystanu....a hned vymen obe strany. tak ti to aj pride ako nd obidve strany. robota tak na cca6 hodin,ak vies,co mas robit.
Wladimir
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.05.2011 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Wladimir »

takto.... to sa stalo aj mne na ocovej C5.. je to tak isty čas tam davali NEKVALITNY PLAST tak to ako skusim povedať a tvoj motorkček ozubenie na tej klapke vyškrabal a pretača sa tam... motorček je v pohode.. ale musiš ho buď zalepiť alebo predlžiť ale da sa to iba ak maš hviezdičku na motorčeku umelu lebo ta ma v sebe ešte dutinu v tvare viezdičky ... ja som svoj zalepil s REPAPLASTOM.... postup som mal z jednej stranky ale už neviem kde je ale ak mi napišeš na e-mail vladimirlink@pobox.sk tak ti to tam napišem,celi postup tu nechcem pisať roman OK???
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

kliima

Príspevok od používateľa flyte »

Je to jednoznacne klapkami, navod ako na to je tu: http://www.c5club.cz/clanky/uzivatelske ... 2001-2004)
Wladimir
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.05.2011 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Wladimir »

NOOO NO!! to je ono!! podľa toho som aj ja robil len som zabudol kde ta stranka je... len akurat to že on to tu ma odkryte všetko.... takto a jednu vec som aj ja urobil čo tam neni... keď som odkril stredny panel tak v ľavo zhruba jak je ten motorček palubovka drži na nitu... odtrhol som ho a dole pod panelom su dve 6 šrubky... vytočil som ich a za plastom kt. maju držať čiže spodna hrana palubovky.. vopchal som tam ručku šrubovaka!!! ver tomu sa ti OMNOHO zvačši pristup a použivaj pri orientacii aj zrkadlo... ľahni si tak aby si hlavou stlačin plyn a pravu ruku ponad spojku so šrubovak dostaňeš dnu.... je to sice hrana na supermana ale ak chceš aby ti to išlo...
tomi1981
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 18.04.2007 09:31
Zdieľať na Facebook

ss

Príspevok od používateľa tomi1981 »

Dakujem za pomoc a rady ! :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných