Vito CDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Robie20
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:02
Zdieľať na Facebook

Vito CDI

Príspevok od používateľa Robie20 »

Zdravim Vas mam takyto problem, mam vito cdi, r.v. 2001, a stale pri zaradeni do neutrala zdochne,nikdy inokedy len v neutrali. Lamda bola vymenena pretoze to ukazoval PC,nic ine neukazal. Co to moze byt?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ukazoval PC,ibaže ukazoval zle,resp.každý si Nostradama vyloží po svojom,niekto dobre,niekto zle.On blbosti nepíše,dôvod mal,len si ich treba vedieť správne vyložiť.
Logicky by malo nastať pátranie po pachatelovi,čo vypovie službu.Dve možnosti,jedna komfortná,napichnúť data recorder,alebo napichnúť notebook a sledovať.To by ozaj problém nemal byť,nakolko sa jedná o úplné vypadnutie,súvis s tým neutrálom sa teraz javí ako nevšedný,ale aj to dostane logiku.
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

Ono tomu rozumien tak, ze autu chyba nejaky signal zatazenia a prechodu do stabilizacie volnobehu. Teda info o rychlosti vozidla, stlacenej spojke, momente motora atd. Ale su aj dalsie moznosti. Ako pise mr hlavaty bez osciloskopu cesta nevedie nikam. A co je to vlastne ze motor? EURO 5 v 2001? Ked uz ma lambda sondu? Ale moze byt. Len som sa s nou nestretol u VITA 638. Vsteko je po prvy raz :)
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

A ja nerozumiem teme. Začina Vito CDI a pokračuje vymenou lambdy. Tak čo to je za motor ?
Robie20
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Robie20 »

pardon EGR ventil.sorry
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní