kosice kto chce diagnostiku spravit

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

slkstyle
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 16.01.2010 19:02
Zdieľať na Facebook

kosice kto chce diagnostiku spravit

Príspevok od používateľa slkstyle »

mam diagnostiku na medaky 1996 az 2004 a chcem vyskusat ci mi funguje, ak niekto ma zaujem nacitat a vymazat chybove kody dajte vediet, nechcem za to nic, negarantujem nic :)
..horse power is more than bird power - top down..!
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Skoda ze si z Kosic, dal by som Ti moje CLK, neviem co mam s klimou...
palmik
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 31.01.2005 09:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palmik »

Mas aj na VW?
slkstyle
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 16.01.2010 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slkstyle »

len mercedes mam, chcem to skusit ci to nabehne treba na to original com port a ja chcem skusit cez redukciu, v mojom mi slo jednotka ABS a jednotka hydrauliky strechy ale do ME motora som sa nedostal a neviem ci je chyba v aute alebo v kabliku alebo v redukcii alebo nieco zle robim preto chcem skusit na inom medaciku...
..horse power is more than bird power - top down..!
rangerover876
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 22.01.2009 15:50
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rangerover876 »

Len aby tu potom nezacinalo vela tem stylom : Bol som u jedneho manusa na diagnostike a teraz mi nefunguju nasledovne veci: .........
Nic v zlom ale ak sa ti podarilo vymysliet kablik, prevodnik alebo cokolvek tak podla mna by si to mal rozbehat najprv na svojom, ubezpecit sa ze to riadne funguje a ze s tym vies pomoct. Si predstav ze k tebe pride nejaka " BULDOGMACKA " na S Klasse a nieco sa mu tam stane aj ked nie tvojou vinou. To ze nic negarantujes ho vobec zaujimat nebude ked ti bude stat na krku.
Vravim ti to zo skusenosti. Servisujeme inu znacku ale pmatam si ako k nam pribehol mlady chlapec co robil pokusy na Range Roveri za 140 000 eurasov a zrazu ........puf...... auto mrtve. A bezkrke hoviatko mu stalo za krkom. A uz ho siel lamat.

Takze tymto sposobom by som to nerobil. Radsej si najprv poriadne priprav a potom budes vediet aj ludom pomoct a neskor to nemusi byt zadarmo.
doktorx55
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 09.11.2008 12:45
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doktorx55 »

radsej sa to naucit poriadne robit a potom kontrolovat auta :} na dedinach za to pytaju 10-20 euri a casto h*vn* zistia ale aspon zarobis aj ty :}
slkstyle
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 16.01.2010 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slkstyle »

ale ved to je profi diagnostika, pichnem dnu, nacitam, ked nemazem adaptation settings a podobne chutovky tam sa nema co pokazit... :)
..horse power is more than bird power - top down..!
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diag »

ak niekto potrebuje diagnostiku, viem poskytnut na vacsinu aut jazdiacich po slovensku. nove + stare.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných