Citroen C4 Picasso - kontrola funkce systemu omezsny emisi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

7771
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 24.02.2011 19:12
Zdieľať na Facebook

Citroen C4 Picasso - kontrola funkce systemu omezsny emisi

Príspevok od používateľa 7771 »

zdravym všetkych mam citroen c4 grand pikaso a vyhodilo my tam chibu kontrola funkce systemu omezsny emisi. to je ten filter pevnich častic? vie niekto kdo to odstrani myslim filter aj v riadiacej jednotke? dik
ondrotom
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 05.08.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrotom »

dam ti kontakt v trnavskom kraji odpis mi na mail ondrotom@gmail.com
ja som ten fap vyhodil a mam po problemoch
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C4 Picasso - kontrola funkce systemu omezsny em

Príspevok od používateľa petyy »

7771 napísal:zdravym všetkych mam citroen c4 grand pikaso a vyhodilo my tam chibu kontrola funkce systemu omezsny emisi. to je ten filter pevnich častic? vie niekto kdo to odstrani myslim filter aj v riadiacej jednotke? dik
je to rozne u týchto aut. nemontovali sa všade rovnaké... odstrániť to určite vedia, cena je cca 300-400€. skusim sa opýtať, kolega si to dával preč na peugeote a asi tolkoto zaplatil a má pokoj... za výmenu a nápln chceli v servise skoro 1000€...takže to odstránenie bolo o dosť lacnejšie!
mi007
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.02.2010 21:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mi007 »

ten filter stoji napriklad v autobenexe od firmy Walker 304,- Euro.

Ma zmysle robit do auta zasahy ako demontaz , upravy jednotiek a podobne????

ak sa nemylim STK a emisne sa na tychto novych autach robi uz cez kabel a ked neprejde emisiami co potom????

a napln stoji origo v Peugeote okolo 170,- euro. Myslim ze je to to iste co aj ten citroen. Je to 4 litrove balenie

ale naposledy sme ju brali aj s tym filtrom priamo v autobenexe
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

mi007 napísal:ten filter stoji napriklad v autobenexe od firmy Walker 304,- Euro.

Ma zmysle robit do auta zasahy ako demontaz , upravy jednotiek a podobne????

ak sa nemylim STK a emisne sa na tychto novych autach robi uz cez kabel a ked neprejde emisiami co potom????

a napln stoji origo v Peugeote okolo 170,- euro. Myslim ze je to to iste co aj ten citroen. Je to 4 litrove balenie

ale naposledy sme ju brali aj s tym filtrom priamo v autobenexe
Ak nestojíš o neutále dojenie peňaženky,tak to zmysel má.Je to konečné riešenie a je pokoj.Ak spomínaš STK,tak Ti pripomínam že si na SK,ak nevieš tak je to krajina neobmedzených možností.Iste môžeš namietať čosi o podvodoch,ale myslím že sme dennými svedkami onakvejších lotrovín,a tak ani to svedomie až tak krute nekričí.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní