Mercedes W 210 - nastartovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivan86
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27.01.2011 11:41
Zdieľať na Facebook

Mercedes W 210 - nastartovanie

Príspevok od používateľa ivan86 »

prosim o pomoc... ked dam kluc do spinacej skrinky neotocim do ziadnej polohy,nerozsvietia sa mi ani kontrolky a auto je po buracke.je problem v spinacej skrinke alebo mam hladat problem inde? nemam spinaciu skrinku na cipovy kluc (ale klasicku vyskakovacku).moj typ mb je W 210
bodnars31
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W 210 - nastartovanie

Príspevok od používateľa bodnars31 »

ivan86 napísal:prosim o pomoc... ked dam kluc do spinacej skrinky neotocim do ziadnej polohy,nerozsvietia sa mi ani kontrolky a auto je po buracke.je problem v spinacej skrinke alebo mam hladat problem inde? nemam spinaciu skrinku na cipovy kluc (ale klasicku vyskakovacku).moj typ mb je W 210
ale ved ked ten kluc neotocis, tak je v poriadku ze ziadna kontrolka sa nesveti. alebo zle som pochopil tvoj problem?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zle - nedá sa otočiť kľúčom.
bodnars31
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa bodnars31 »

cicmanec napísal:Zle - nedá sa otočiť kľúčom.
aha. tak to mas chorobu vsetkych mercedesov, totiz spinacich skriniek, a da sa vyriesit bud vymenou skrinky bud najst neakoho majstra co da do poriadku vnutro
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ja si myslim, ze to pochopil dobre...ked da kluc do spinacky, a neotoci s nim, tak je logicke, ze ani kontrolky sa nerozsvietia..

mal som tento problem na svojej w210, bolo to vybitou baterkou..ak mas istotu, ze je dobra,(treba zmerat), a nestaci na posudenie to, ze auto otvori, tak potom by som naozaj siel po spinacej skrinke...
matootam
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.08.2009 19:36
Zdieľať na Facebook

Neda sa otocit klucom

Príspevok od používateľa matootam »

Mal som ten isty problem. Bol som v nedelu o deviatej vecer v Ba obchodaku . DO otvorilo ale budiky sa nerozsivietili. Je to klasika na W 210. Odtah do MB na Tuhovskej, 3 tyzdne cakania na meranie objednavanie novej spinacky , programovanie a cele to stalo 900 EUR. Odvtedy to facha. M.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 18 neregistrovaných